Nakladacie mostíky

Nakladacie mostíky so zdvíhacím alebo vysúvacim klinom


Nakladacie mostíky Hörmann predstavujú premyslené riešenia na presné vyrovnanie rozdielu medzi rôznymi výškami podláh nákladných automobilov a nakladacích rámp. Tak je možné náklad v jednom jedinom horizontálnom pohybe naložiť dovnútra do nákladného auta alebo vyložiť z nákladného auta. Riešenia nakladacej techniky prispievajú, ako časť opláštenia budov, podstatne ku energetickej bilancii priemyselných objektov. Kompas úspory energie firmy Hörmann ukazuje, ako sa miesta prekladania a priemyselné brány plánujú energeticky efektívne a ekologicky udržateľne. Integrovaný výpočtový modul prekladá dobu amortizácie pre modernizáciu brány.

 

Robustná oceľová konštrukcia so základňou stabilnou voči skrúteniu bez problémov vyrovnáva aj pri nerovnakom naložení bočný náklon nákladného auta.

Spoľahlivá hydraulika s 2 zdvíhacími valcami a jedným cylindrom pre chlopňu je vhodná pre všetky situácie, jednoducho sa obsluhuje a predovšetkým je bezpečná. Pretože tieto nakladacie mostíky sú vybavené automatickými ventilmi pre núdzové zastavenie v zdvíhacích valcoch. Tie okamžite zaistia nakladacie mostíky. To je dôležité, keď sa nákladné auto pri ešte zaťaženej základni priskoro pohne preč. Ekologická udržateľnosť a kvalita idú ruka v ruke. Nakladacie mostíky musia zvládnuť drsný všedný deň. Preto sa všetky komponenty vyrábajú z vysokohodnotných materiálov. Konštrukcia všetkých nakladacích mostíkov zodpovedá norme EN 1398 a je veľkoryso dimenzovaná pokiaľ ide o zaťažiteľnosť. Mimoriadne stabilné ploché kotvy, vetracie otvory v okrajovom uholníku a skrutkovateľné nastaviteľné uholníky zaručujú spoľahlivé ukotvenie v stavebnom objekte, najdôležitejší predpoklad pre dlhú životnosť.

Hörmann ponúka pre každú nakladaciu situáciu správne riešenie pre efektívne nakladanie a vykladanie. Nechajte si podrobne poradiť špecialistom Hörmann pre nakladaciu techniku.

 

Katalóg poskytuje obsiahle informácie a Váš partner Hörmann Vám prirodzene poradí individuálne.

 

 
 
 

Produkty

Aluminum windows and facades

ACCESSORIES windows

ALUMINUM FRONT DOOR

Interiérové a viacúčeľové dvere

ACCESS CONTROL SYSTEMS

Automatic doors

Garážové brány

GARAGE AND INDUSTRIAL DOORS

Nakladacia technika

DRIVES FOR GATES AND RAMPS

Vysokotlakové čistenie vodou

Otryskávanie - pieskovanie

Vysokotlakové lakovanie

Elektrostatické lakovanie

REVISION lifting equipment

CNC opracovanie profilov

Robotický manipulátor na sklá

Závesná prísavka na sklá

Nákladná doprava do 7 ton

Pracovné možnosti

Extranet