Garážové brány rolovacie - RollMatic

Garážové rolovacie brány RollMatic


Rolovacie brány a stropné rolovacie brány sa otvárajú zvislo a nezaberajú takmer žiadne miesto v garáži. Vďaka ich princípom konštrukcie je k dispozícii maximálny priestor v garáži a pred garážou. Tvar otvoru garáže nehrá pri montáži žiadny rolu, či už je pravouhlý, skosený, so segmentmi alebo oblúkmi. Pri garážovej rolovacej bráne RollMatic oblasť stropu ostáva a môže sa použiť napríklad pre lampy, alebo ako dodatočný úložný priestor. Pre montážne situácie s malým prekladom, alebo bočnými dorazmi obdržíte bránu RollMatic aj ako vonkajšiu rolovaciu bránu. Garážová stropná rolovacia brána RollMatic OD presviedča minimálnou potrebou prekladu a je ideálnou voľbou pre modernizáciu v úzkych priestoroch. Rolovacie brány RollMatic sa individuálne prispôsobia Vášmu rodinnému domu, alebo montážnej situácii vo Vašej garáži. Vyberte si z 11 farieb za rovnakú cenu a získajte individuálny vzhľad garážovej brány. Okrem toho obdržíte aj vedľajšie dvere s rovnakým vzhľadom. Iba vo firme Hörmann obdržíte celú bránu vo Vami zvolenej farbe bez navýšenia ceny. Záves brány, vodiaca koľajnica, prekladová clona a obloženie navíjacieho hriadeľa tak tvoria harmonický a optický celok.

Pri montážnych situáciách s nepatrným prekladom sa odporúča variant vyhotovenia ako vonkajšie rolovacie brány. S garážovou rolovacou bránou RollMatic nájdete vždy vhodné riešenie. Rolovacie brány RollMatic sa otvárajú zvislo a nezaberajú takmer žiadne miesto v garáži. Osvedčená technika ťažných pružín podporuje pohon pri otváraní a zatváraní brány. Tým sa chráni technika pohonu. V prípade núdzového otvorenia je možné bránu ľahko obsluhovať ručne. Na tento účel nie je potrebná ručná kľuka. Dvojité vedenie lana dodatočne zaisťuje bránu proti pádu. Bezpečné zablokovanie brániace vlámaniu zaručuje špeciálne usporiadanie profilov na navíjacom hriadeli. Vďaka tejto mechanike sa záves prakticky nedá vysunúť. Pohon je umiestnený mimo obloženia navíjacieho hriadeľa pre jednoduchú údržbu. Rozbeh a zastavenie brány RollMatic sú mimoriadne jemné a nehlučné, to šetrí bránu. Vďaka vyrovnaniu pružín a spoľahlivej vypínacej automatike je dodatočné zabezpečenie uzatváracej hrany zbytočné. Vnútorný spínač a osvetlenie garáže sú už integrované v skrini ovládania.

Nepozvaní hostia nemajú pri automatických garážových bránach Hörmann žiadnu šancu. Ak sa táto garážová brána zatvorí, mechanická poistka proti vypáčeniu zapadne automaticky do dorazu vodiacej koľajnice pohonu, ihneď sa pevne zablokuje a garážová brána je tak chránená proti nadvihnutiu. Toto patentované blokovanie automatických garážových brán Hörmann funguje čisto mechanicky a je preto účinné, v porovnaní s ostatnými konkurenčnými pohonmi, aj bez napájania elektrickým prúdom (patent firmy Hörmann). Dokonca pohony typu SupraMatic otvárajú o 50% rýchlejšie s porovnaní konkurenčnými pohonmy a tak sú Vaše garážové brány otvorené rýchlejšie a Vy nemusíte čakať dlho. Pohony garážových brán Hörmann sú perfektne prispôsobené pre Vaše brány Hörmann. Pre Vás to znamená: jednoduchá obsluha, maximálny komfort a najvyššia bezpečnosť obsluhy Vašej garážovej brány Hörmann.

 

S našimi elegantnými ručnými vysielačmi otvoríte pohodlne napríklad Vašu automatickú bránu z auta tak, ako ste zvyknutí pri Vašom televízore. Vaše garážové brány a pohony či vchodové dvere môžete tiež ovládať pomocou pevných ovládacích prvkov, ako napr. rádiový kódovací spínač alebo rádiová čítačka odtlačkov prstov. Vo firme Hörmann do seba všetko zapadá. Tým istým ručným vysielačom otvoríte nielen Vašu garážovú bránu, ale napríklad aj vjazdovú posuvnú alebo krídlovú bránu vybavenú 100% kompatibilným pohonom Hörmann alebo ďalšie zariadenia Hörmann (napr. vchodové dvere, zabezpočavacie zariadenie, osvetlenie, atď.). 

Pomocou aplikácie BiSecur môžete ovládať Vaše pohony pre garážové a vjazdové brány Hörmann, Vaše vchodové dvere Hörmann, ako aj ďalšie prístroje pohodlne prostredníctvom smartfónu alebo tabletu. Dodatočne si môžete aj na cestách zobraziť polohu brány Vašich pohonov garážových a vjazdových posuvných a krídlových brán, ako aj stav uzamknutia Vašich vchodových dverí. Pre firmu Hörmann je téma bezpečnosti pri ovládaní garážovej brány v zozname priorít na najvyššom mieste. Pomocou inovatívnych riešení firma Hörmann stanovuje štandardy v tejto oblasti. Pokrývajú to mnohé patenty tejto medzinárodnej spoločnosti Hörmann. V spoločnosti Hörmann sú všetky garážové brány a vchodové dvere preskúšané a certifikované jednotlivo aj s pohonom v súlade s náročnými bezpečnostnými požiadavkami európskej normy 13241-1. Bezpečnejšie už garážové brány vari ani nemôžu byť. A toto poskytuje každodennú bezpečnosť Vám a Vašej rodine. Porovnanie sa oplatí s konkurenčnými značkami!

Garážové brány Hörmann sú automatické brány tej najvyššej kategórie, ktoré hovoria za seba. Preto Vám firma Hörmann ponúka na garážové brány 10 ročnú a na pohony 5 ročnú záruku pri dodržaní podmienok, ktoré Vám odprezentujeme v našej firme. Všade tam, kde tieto automatické brány nainštalujeme zanecháme dobré meno a v neposlednom rade dobrú referenciu. My nemusíme robiť reklamu pre tieto brány, pretože tieto brány robia reklamu za nás. Pre našu spoločnosť je prvoradým cieľom spokojnosť, bezpečnosť a komfort zálazníkov o čom svedčí pôsobenie našej firmy už viac ako 18 rokov.

 

Presvedčte sa osobne a príďte nás navštíviť do našej spoločnosti, kde Vám prezentujeme všetky výhody, ktoré naše garážové brány, pohony, vchodové dvere a ďalšie výrobky Hörmann ponúkajú, z ktorými Vám vieme plnohodnotne zastrešiť Váš domov. V prípade záujmu nás vopred kontaktujte na tel. číslach spoločnosti, aby sme vyhradili čas iba pre Vás!

 

Katalóg poskytuje obsiahle informácie a Váš partner Hörmann Vám prirodzene poradí individuálne.

 

 
 

Produkty

Aluminum windows and facades

ACCESSORIES windows

ALUMINUM FRONT DOOR

Interiérové a viacúčeľové dvere

ACCESS CONTROL SYSTEMS

Automatic doors

Garážové brány

GARAGE AND INDUSTRIAL DOORS

Nakladacia technika

DRIVES FOR GATES AND RAMPS

Vysokotlakové čistenie vodou

Otryskávanie - pieskovanie

Vysokotlakové lakovanie

Elektrostatické lakovanie

REVISION lifting equipment

CNC opracovanie profilov

Robotický manipulátor na sklá

Závesná prísavka na sklá

Nákladná doprava do 7 ton

Pracovné možnosti

Extranet