Garážové brány - sekcionálne

garážové brány - sekcionálne


Garážové brány tochto typu od renomovanej svetovej firmy Hörmann sa otvárajú zvislo, veľmi ticho, elegantne a po otvorení sú umiestnené tesne pod stropom. Vďaka tomuto princípu konštrukcie je k dispozícii maximálne miesto v garáži a pred garážou. Naše garážové brány Vám ponúkame v dvoch hrúbkach polyuretánovej izolácie a to 42mm a 67mm. Typ brány LPU67 ponúka najnáročnejším zákazníkom excelentnú tepeľnú izoláciu a to U= 0,33W/(·K). Dodatočne je možné tieto sekcionálne brány zabudovať do každého otvoru garáže a tieto poskytujú až o 18 cm väčšiu šírku prejazdu ako výklopné brány. Garážové brány Hörmann je možné objednať až do šírky 7000mm. Okrem toho sú tieto sekcionálne brány optimálne utesnené na všetkých štyroch stranách prostredníctvom trvalo elastických tesnení odolných voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Nezáleží na tom, pre aký architektonický štýl hľadáte garážovú bránu, v našej firme určite nájdete od nemeckého výrobcu Hörmann takú automatickú garážovú bránu, ktorá sa bude hodiť k Vám alebo k Vášmu domu či objektu. Dokonca garážové brány, ktoré si od nás zakúpite, môžete objednať aj s integrovanými krídlovými personálnymi dverami s veľmi nízkym hliníkovým prahom, ktorý pri prechode nebude nikdy zavadzať, pretože je absolútne subtilný. Naše oceľové sekcionálne garážové brány si môžete vybrať so 16-timi prednostnými zvýhodnenými farbami za rovnakú cenu, cca 200 farieb podľa RAL a 24 drevených dekorov Duragrain, ktoré zapadnú aj do objektov, kde sú nainštalované drevené okná. Garážové brány z masívneho dreva obdržíte v 2 druhoch dreva, ktoré je možné farebne prispôsobiť Vášmu domu pomocou 8 lazúr. Aby ste sa mohli z novej garážovej brány dlho radovať, sú povrchy našich brán optimálne chránené proti korózii a UV žiareniu. Žiarovo pozinkovaný materiál a vysokokvalitná obojstranná polyesterová základná povrchová úprava garážovej brány umožňuje odpudzovanie dažďa. Od 1.3.2019 obdržíte brány na želanie s tandemovými kolieskami upravené v bielej farbe podľa RAL 9002, ktoré zabezpečia ešte tichší chod garážovej brány a exkluzívny interierový dizajn.

 

Nepozvaní hostia nemajú pri automatických garážových bránach Hörmann žiadnu šancu. Ak sa tieto garážové brány zatvoria, mechanická poistka proti vypáčeniu zapadne automaticky do dorazu vo vodiacej koľajnice pohonu, ihneď sa pevne zablokuje a garážová brána je tak chránená proti nadvihnutiu a násilnému vypáčeniu. Toto patentované blokovanie, ktoré naše garážové brány Hörmann poskytujú, fungujú čisto mechanicky a preto sú účinné, v porovnaní s ostatnými konkurenčnými pohonmi, a dokonca aj bez napájania elektrickým prúdom (patent firmy Hörmann). Koľajnice pohonov ProMatic a SupraMatic sú vybavené namiesto reťaze (konkurenčné firmy) s kevlárovým remeňom, ktorý je automaticky šponovaný nainštalovanou šponovacou pružinou. Automatické pohony typu SupraMatic sa otvárajú o 50% rýchlejšie s porovnaní konkurenčnými pohonmy a tak sú naše garážové brány otvorené rýchlejšie a Vy nemusíte pred bránou čakať dlho. Pohony brán Hörmann sú perfektne prispôsobené pre garážové brány Hörmann a dokonca spolu vyľadené a certifikované. Pre Vás to znamená: jednoduchá obsluha, maximálny komfort a najvyššia bezpečnosť obsluhy Vašej garážovej brány Hörmann.

 

Naše brány sú dodávané elegantnými ručnými diaľkovými ovládaniami, ktorímy otvoríte pohodlne Vašu automatickú  bránu z auta tak, ako ste zvyknutí pri Vašom televízore. Jedným diaľkovým ovládaním viete ovládať nie len otváranie/zatváranie garážovej brány, ale si viete nastaviť aj polohu vetrania Vašej brány, zapínanie/vypínanie svetla na pohone garážovej brány, alebo otváranie/zatváranie Vašej plotovej posuvnej či krídlovej brány (vchodové dvere, zabezpečovacie zariadenie, automatické motory, osvetlenie, umelé zavlažovanie atď). Naše garážové brány, pohony či vchodové dvere môžete tiež ovládať pomocou pevných ovládacích prvkov, ako napr. rádiový kódovací spínač alebo čítačka odtlačkov prstov. Vo firme Hörmann do seba všetko zapadá.

Pomocou inteligentnej aplikácie BiSecur môžete ovládať pohony pre garážové brány, plotové posuvné či krídlové brány Hörmann, Vaše vchodové dvere, automatické dvere, ako aj ďalšie výrobky pohodlne a komfortne cez internetové pripojenie prostredníctvom smartfónu alebo tabletu. Dodatočne si môžete aj na cestách zobraziť polohu garážovej brány, pohonov vjazdových posuvných a krídlových brán, ako aj stav uzamknutia Vašich vchodových či iných dverí. Pre firmu Hörmann je téma bezpečnosti pri ovládaní garážovej brány v zozname priorít na najvyššom mieste. Pomocou inovatívnych riešení firma Hörmann stanovuje v celom svete štandardy v tejto oblasti. Pokrývajú to mnohé patenty tejto medzinárodnej spoločnosti Hörmann. V spoločnosti Hörmann sú všetky garážové brány, vchodové hliníkové dvere, ale aj iné výrobky preskúšané a certifikované jednotlivo aj s pohonom v súlade s najnáročnejšími bezpečnostnými požiadavkami európskej normy 13241-1. Bezpečnejšie už naše garážové brány, alebo vchodové dvere vari ani nemôžu byť. A toto poskytuje každodennú bezpečnosť Vám, Vašej rodine a okoliu. Porovnanie sa oplatí s konkurenčnými značkami! Porovnajte všetky rozdiely brán, pohonov či vchodových dverí a až potom sa rozhodnite či detaily medzi našou automatickou bránou a konkurenčnými bránami je rozhodujúci pre zamyslenie sa nad kúpou značkovej garážovej brány Hörmann.

Garážové brány Hörmann sú automatické brány tej najvyššej kategórie na svete či pre privátny sektor, alebo priemysel, ktoré hovoria za seba. Preto Vám firma Hörmann ponúka na garážové brány 10 ročnú a na pohony 5 ročnú záruku pri dodržaní podmienok, ktoré Vám odprezentujeme v našej firme. Všade tam, kde tieto garážové brány či vchodové dvere nainštalujeme, zanecháme dobré meno a v neposlednom rade dobrú referenciu. My nemusíme robiť reklamu pre tieto garážové brány a dvere, pretože tieto brány, dvere robia reklamu namiesto nás. Pre našu spoločnosť je prvoradým cieľom spokojnosť, bezpečnosť a komfort zákazníkov o čom svedčí pôsobenie našej firmy už viac ako 18 rokov.

Presvedčte sa osobne a príďte nás navštíviť do našej spoločnosti, kde Vám prezentujeme všetky výhody, ktoré naše garážové brány, pohony, vchodové dvere, automatické dvere, požiarne dvere, hliníkové okná a ďalšie výrobky ponúkajú, z ktorými Vám vieme plnohodnotne zastrešiť Váš celý domov.

V prípade záujmu nás vopred kontaktujte na tel. číslach spoločnosti, aby sme vyhradili čas iba pre Vás!

 

 

Katalógy pdf, ktoré Vám vysvetlia, prečo je treba dávať pozor na necertifikované garážové brány.

 

         

 

 

Katalóg poskytuje obsiahle informácie a Váš partner Hörmann Vám prirodzene poradí individuálne.

 

         

 
 
 
 


 
 

Produkty

Aluminum windows and facades

ACCESSORIES windows

ALUMINUM FRONT DOOR

Interiérové a viacúčeľové dvere

ACCESS CONTROL SYSTEMS

Automatic doors

Garážové brány

GARAGE AND INDUSTRIAL DOORS

Nakladacia technika

DRIVES FOR GATES AND RAMPS

Vysokotlakové čistenie vodou

Otryskávanie - pieskovanie

Vysokotlakové lakovanie

Elektrostatické lakovanie

REVISION lifting equipment

CNC opracovanie profilov

Robotický manipulátor na sklá

Závesná prísavka na sklá

Nákladná doprava do 7 ton

Pracovné možnosti

Extranet