Rolovacie brány a rolovacie mreže

Rolovacie brány a rolovacie mreže


Rolovacie brány a rolovacie mreže Hörmann z hliníka a ocele sú vďaka svojej geniálne jednoduchej konštrukcii len s malým množstvom komponentov mimoriadne hospodárne. To sú ukončenia, ktoré sa v každodennej prevádzke vždy znovu osvedčia. Rolovacie brány a rolovacie mreže nezaberajú okolo otvoru takmer žiadne miesto. Navíjajú sa kompaktne za prekladom. Po stranách a v oblasti stropu sa nestratí žiadny cenný priestor haly.

Vysoká špecializácia v konštrukcii rolovacích brán a rolovacích mreží Hörmann ďaleko presahuje normálny štandard. Realizácia atypických riešení patrí pre náš výkonný tím ku každodennému obchodu.

 

Manuálne otváranie a zatváranie brány sa zreteľne uľahčuje pomocou techniky ťažných pružín. Rolovacími bránami / rolovacími mrežami SB do veľkosti 6000×4500 mm je možné pohybovať s nepatrným vynaložením sily. Pri rolovacích bránach/rolovacích mrežiach s voliteľným pohonom chráni technika ťažných pružín mechaniku brány a techniku pohonov.

 

O bezchybnú prevádzku rolovacej brány/rolovacej mreže sa stará presné zosúladenie komponentov brány, pohonu a ovládania. Pretože celé riešenie brány pochádza z jednej firmy, je zaručená maximálne zohraná súčinnosť. Rolovacie brány a mreže Hörmann reprezentujú dlhú životnosť a funkčnú bezpečnosť, vyznačujú sa však aj veľmi jednoduchou údržbou.

 

Katalóg poskytuje obsiahle informácie a Váš partner Hörmann Vám prirodzene poradí individuálne.

 

 
 
 

Produkty

Aluminum windows and facades

ACCESSORIES windows

ALUMINUM FRONT DOOR

Interiérové a viacúčeľové dvere

ACCESS CONTROL SYSTEMS

Automatic doors

Garážové brány

GARAGE AND INDUSTRIAL DOORS

Nakladacia technika

DRIVES FOR GATES AND RAMPS

Vysokotlakové čistenie vodou

Otryskávanie - pieskovanie

Vysokotlakové lakovanie

Elektrostatické lakovanie

REVISION lifting equipment

CNC opracovanie profilov

Robotický manipulátor na sklá

Závesná prísavka na sklá

Nákladná doprava do 7 ton

Pracovné možnosti

Extranet