Vysokotlakové lakovanie

Povrchová úprava


Naša spoločnosť okrem výroby a montáže výrobkov zo sortimentu, ktorý ponúkame, vykonáva aj povrchovú úpravu rôznych oceľových, hliníkových, nerezových profilov a konštrukcií, brán, atď. pieskovaním a následne lakovaním v najrôznejších farebných odtieňoch. Povrchová úprava spočíva v počiatočnej fáze opieskovaním povrchu materiálu čím sa naruší štruktúra povrchu materiálu pre vyššiu priľnavosť farby a v druhej fáze nanášaním farby striekacím zariadením pod vysokým tlakom a to až 230 bar bez použitia vzduchového kompresora. Podmienkou vykonania povrchovej úpravy u klienta alebo ním určenom mieste je bezveterné počasie, teplota nad 10ºC a prístup k elektrickej energie 220V, inak sa povrchová úprava musí aplikovať v uzatvorenom priestore sídla našej spoločnosti.

 

Túto povrchovú úpravu vieme uplatniť na:

  • plotové kovové brány, rôzne oceľové konštrukcie, stožiare, kontajnery
  • hliníkové a oceľové disky osobných a nákladných vozidiel
  • exterierové fasády budov, interierové steny a stropy
  • umelohmotné komponenty, Al a PVC parapety, nárazníky osobných a úžitkových vozidiel

 

Vykonávame spoľahlivé riešenia povrchov na malé i veľké plochy. Používame kvalitné jednozložkové, dvojzložkové epoxidové a polyuretánové farby, fasádne a interierové farby. Presný typ farby zvolíme po posúdení typu plochy, ktorá sa má povrchovo upraviť a následne Vám vieme vypracovať aj cenovú ponuku.
Výhodou je, že zariadenie je možné prevážať s vozidlom na určené miesto a oproti klasickej povrchovej úprave štetcami a valčekmi vznikne kvalitný a po celej ploche rovnako hrubý farebný film s úsporou času až o 2/3.

V prípade záujmu o tieto služby sa informujte na tel. číslach našej spoločnosti alebo nám pošlite Vašu požiadavku e-mailom.

Produkty

Aluminum windows and facades

ACCESSORIES windows

ALUMINUM FRONT DOOR

Interiérové a viacúčeľové dvere

ACCESS CONTROL SYSTEMS

Automatic doors

Garážové brány

GARAGE AND INDUSTRIAL DOORS

Nakladacia technika

DRIVES FOR GATES AND RAMPS

Vysokotlakové čistenie vodou

Otryskávanie - pieskovanie

Vysokotlakové lakovanie

Elektrostatické lakovanie

REVISION lifting equipment

CNC opracovanie profilov

Robotický manipulátor na sklá

Závesná prísavka na sklá

Nákladná doprava do 7 ton

Pracovné možnosti

Extranet