Hl.stránka

Vítajte na našej internetovej stránke!


Spoločnosť Arcus International, s.r.o. vznikla v roku 2004 za účelom výroby a odborných montáží automatických dverí na tuzemskom a zahraničnom trhu. Postupne sa spoločnosť rozrastala a začala vyrábať aj iné hliníkové výplne otvorov a našim portfóliom, ktoré v súčastnosti vyrábame sú:

 

hliníkové okná, presklené hliníkové fasády, vchodové dvere s rôznym motívom a dizajnom, interierové celosklenené dvere a steny, protipožiarne dvere, fasády, steny

a automatické dvere (posuvné, krídlové, karuselové, protipožiarne)

 

Naša spoločnosť okrem výroby rôznych hliníkových výrobkov a stavebných konštrukcií vykonáva aj služby ako sú pieskovanie - otryskávanie nielen materiálu potrebného pre vlastnú výrobu, ale z dôvodu vyšších kapacitných možností aj rôzne materiály pre cudzie firmy a fyzické osoby. Opieskovaný/ otryskaný materiál následne vieme povrchovo upraviť do požadovanej základnej, alebo finálnej povrchovej úpravy - elektrostatickou metódou.

Prvoradým cieľom spoločnosti je dodávať okenné, dverové, fasádne a bránové stavebné konštrukcie a automatické systémy na tej najvyššej úrovni a kvalite. Kvalitný výrobok znamená pre zákazníka na začiatku vyššiu investíciu oproti obvyklým produktom, ale zaručenú dlhodobú spokojnosť za investované finančné prostriedky.

 

Kvalita služieb a výrobkov znamená čas a vývoj, ktorým každá spoločnosť musí postupne časom prechádzať, aby sa postupne vyradili všetky nedostatky a chyby pri výrobe ako aj inštalácii. Aby spoločnosť napredovala a zaujala dobré postavenie na trhu, musí neustále pozorovať nové trendy v oblasti, v ktorej pôsobí a následne tie implementovať do vnútorno podnikového systému, čo sa premietne do výrobkov, ktoré si naši zákazníci zakúpia a používajú. Okrem vyššie uvedených skutočností je veľmi dôležitým faktorom kvalitnej firmy aj strojové vybavenie výroby. Dnes naša spoločnosť vyrába hliníkové výplne otvorov na kvalitných strojoch od nemeckej spoločnosti elumatec. Neoddeliteľnou súčasťou výroby našej spoločnosti a čím sa aj môžeme popýšiť je obrácie centrum elumatec SBZ od nemeckej spoločnosti elumatec. Tento robotický stroj nám zabezpečuje obrábanie a opracovanie všetkých hliníkových, oceľových, drevených a plastových súčastí našich výrobkov. Preto môžeme tvrdiť, že naše výrobky, ktoré opustia našu výrobu sú vyrobené s maximálnou presnosťou a kvalitou o čom svedčia aj naše referencie na celom území Slovenskej republiky ako aj v zahraničí.


Naša firma sa delí na výrobnú, obchodnú časť a oddelenie vývoja. Všetky hliníkové produkty vyrábame na nemeckých strojoch od spoločnosti elumatec a rotox. Servisný pracovníci týchto spoločností pravidelne kontrolujú presnosť strojov, aby sa predišlo prípadným nepresnostiam vo výrobe, ktoré by mohli byť týmito strojmi spôsobené. Na každom jednom výrobku, ktorý sa vyexpeduje z výroby sa vykonáva povereným a zodpovedným pracovníkom kontrola kvality. V prípade zistenia vád spracuje písomný protokol o odstránení vád, ktoré sa následne odstraňujú ešte pred expedíciou na miesto určenia.


Na obchodnom oddelení sa zamestnanci firmy zaoberajú riešením projektov, ich prípravou do výroby, následným zadaním do výroby a nakoniec expedíciou na určené miesto inštalácie.
Všetky administratívne ako aj výrobné a montážne úkony vo firme sa realizujú pod prísnym dohľadom kontrolného orgánu kvality na základe zavedeného systému manažérstva kvality ISO 9001.

Dnes sa naša spoločnosť môže pochváliť výborným strojovým a vozovým parkom s kvalitnými nemeckými strojmi, čo umožní vyrábať presné a kvalitné výrobky nie len pre tuzemský trh, ale aj pre zahraničie.

 

 

Produkty

Hliníkové okná a fasády

Príslušenstvo k oknám

Hliníkové vchodové dvere

Interiérové a viacúčeľové dvere

Prístupové a kamerové systémy

Automatické dvere

Garážové brány

Priemyselné brány

Nakladacia technika

Pohony

Vysokotlakové čistenie vodou

Otryskávanie - pieskovanie

Vysokotlakové lakovanie

Elektrostatické lakovanie

Revízie zdvíhacích zariadení

CNC opracovanie profilov

Robotický manipulátor na sklá

Závesná prísavka na sklá

Pracovné možnosti

Extranet