Tesniace límce

Tesniace límce


Tesniace límce Hörmann chránia nakladaný tovar pred poveternostnými vplyvmi, šetria energiu, zabraňujú prievanu a tým výpadkom personálu podmienené chorobou. V kombinácii s nakladacími mostíkmi sú nákladné striešky a predstavby pre rampy zbytočné.

 

Tesniace límce sú efektívne predovšetkým vtedy, keď sa optimálne prispôsobia pristavovaným vozidlám a nakladacej situácii. To si vyžaduje široké spektrum flexibilných riešení. Robustné vtlačiteľné plachtové tesniace límce s rozličnými rámovými konštrukciami zabraňujú tomu, aby sa pri pristavovaní poškodili. Nafukovacie tesniace límce sa prispôsobujú rozličným rozmerom vozidla. Rolovacie plachty vyrovnávajú aj väčšie výškové rozdiely vozidiel. Na vyrovnanie pohybov vozidiel, resp. pri odstavení výmenných kontajnerov sa odporúčajú tesniace límce s teleskopickými vodiacimi ramenami alebo zdvíhacou konštrukciou strechy.

 

Plachtové tesniace límce Hörmann sú vhodné na všetky veľkosti nákladných áut a preto je ich použitie univerzálne. Vysoko kvalitné čelné a bočné plachty, namontované na pozinkovanom, zatlačiteľnom ráme, vytvárajú stabilnú a flexibilnú konštrukciu odolnú proti pretrhnutiu. Plachty a diely rámu sa vyrábajú ako naskrutkovateľné samostatné prvky s nenáročnou montážou. Preto je aj ich výmena bezproblémová a cenovo výhodná. Nafukovacie tesniace límce, ako aj vankúšové tesniace límce pre špeciálne nasadenie uzatvárajú obsiahly program.

 

Katalóg poskytuje obsiahle informácie a Váš partner Hörmann Vám prirodzene poradí individuálne.

 

 
 
 

Produkty

Hliníkové okná a fasády

Príslušenstvo k oknám

Hliníkové vchodové dvere

Interiérové a viacúčeľové dvere

Prístupové a kamerové systémy

Automatické dvere

Garážové brány

Priemyselné brány

Nakladacia technika

Pohony

Vysokotlakové čistenie vodou

Otryskávanie - pieskovanie

Vysokotlakové lakovanie

Elektrostatické lakovanie

Revízie zdvíhacích zariadení

CNC opracovanie profilov

Robotický manipulátor na sklá

Závesná prísavka na sklá

Nákladná doprava do 7 ton

Pracovné možnosti

Extranet