Garážové sekc. brány - do boku posuvné

Do boku posuvné garážové sekcionálne brány


Do boku posuvné sekcionálne brány Hörmann sú ideálnym riešením pre zvláštne montážne situácie. Táto konštrukcia brány sa otvára inak ako výklopné, sekcionálne a rolovacie garážové brány, nie smerom hore, ale do boku. Ide o mimoriadnu výhodu, keď má napríklad strop garáže ostať voľný na uschovanie predmetov (surfovacia doska a pod.) alebo keď sa bránové krídlo nemôže zo stavebných dôvodov (šikmý sklon stropu, nízky preklad, odpadové rúry) odstaviť alebo namontovať pod stropom. Sendvičové panely s hrúbkou 42 mm, vypenené polyuretánom presviedčajú veľmi dobrou zvukovou a tepelnou izoláciou, ako aj vysokou stabilitou krídla brány a príjemne pokojným chodom. Vytvorte si garážovú bránu úplne individuálne podľa Vašich želaní. Na výber máte zo 4 povrchových úprav, ktoré môžete farebne prispôsobiť vzhľadu Vášho domu. K tomu si môžete vybrať spomedzi 15 prednostných farieb za rovnakú cenu, cca 200 farieb podľa RAL a z 3 dekorov Decograin. Aby ste sa mohli z novej brány dlho radovať, sú povrchy našich brán optimálne chránené proti korózii. Žiarovo pozinkovaný materiál a vysokohodnotná obojstranná polyesterová základná povrchová úprava umožňujú odpudzovanie dažďa. Vyberte si Vašu vysnenú bránu zo siedmych motívov brán – od klasického kazetového vzhľadu cez elegantné prelisy M a L až po exkluzívne dizajnové motívy s preskleniami a s aplikáciami z ušľachtilej ocele. Vďaka množstvu povrchových úprav, farieb a dekorov si môžete Vašu do boku posuvnú sekcionálnu bránu optimálne prispôsobiť architektúre Vášho domu. Pomocou ručného vysielača alebo madla na bráne môžete Vašu do boku posuvnú sekcionálnu bránučiastočne otvoriť rýchlo a jednoducho na účely prechodu osôb. Krátke stlačenie madla a brána sa automaticky presunie do nastavenej polohy. Ďalšie stlačenie bránu opäť zatvorí. Šírku prechodu jednoducho nastavte na pohone. Napríklad úzky prechod iba pre osoby alebo širší prechod pre bicykel, motocykel alebo fúrik. Pohony garážových brán Hörmann sú perfektne prispôsobené Vašej do boku posuvnej sekcionálnej bráne Hörmann. Pre Vás to znamená: jednoduchá obsluha, maximálny komfort a najvyššia bezpečnosť obsluhy. 

 

S našimi elegantnými diaľkovými ovládaniami otvoríte pohodlne napríklad Vašu sekcionálnu garážovú bránu z auta tak, ako ste zvyknutí pri Vašom televízore. Vaše automatické garážové brány a pohony či vchodové hliníkové dvere môžete tiež ovládať pomocou pevných ovládacích prvkov, ako napr. rádiový kódovací spínač alebo rádiová čítačka odtlačkov prstov. Vo firme Hörmann do seba všetko zapadá. Tým istým ručným diaľkovým ovládaním otvoríte nielen Vašu automatickú garážovú bránu, ale napríklad aj vstupnú plotovú posuvnú alebo krídlovú bránu vybavenú 100% kompatibilným pohonom Hörmann alebo ďalšie zariadenia Hörmann (napr. vchodové hliníkové dvere, zabezpočavacie zariadenie, zavlažovanie, osvetlenie, atď.). 

Pomocou aplikácie BiSecur môžete ovládať Vaše pohony pre garážové a vjazdové brány Hörmann, Vaše vchodové hliníkové dvere Hörmann, ako aj ďalšie prístroje pohodlne prostredníctvom smartfónu alebo tabletu. Dodatočne si môžete aj na cestách zobraziť polohu  Vašich pohonov garážových a vjazdových posuvných a krídlových brán, ako aj stav uzamknutia Vašich vchodových hliníkových dverí. Pre firmu Hörmann je téma bezpečnosti pri ovládaní automatickej garážovej brány v zozname priorít na najvyššom mieste. Pomocou inovatívnych riešení firma Hörmann stanovuje štandardy v tejto oblasti. Pokrývajú to mnohé patenty tejto medzinárodnej spoločnosti Hörmann. V spoločnosti Hörmann sú všetky garážové brány a vchodové dvere preskúšané a certifikované jednotlivo aj s pohonom v súlade s náročnými bezpečnostnými požiadavkami európskej normy 13241-1. Bezpečnejšie už garážové brány vari ani nemôžu byť. A toto poskytuje každodennú bezpečnosť Vám a Vašej rodine. Porovnanie sa oplatí s konkurenčnými značkami!

Garážové brány Hörmann sú automatické brány tej najvyššej kategórie, ktoré hovoria za seba. Preto Vám firma Hörmann ponúka na garážové brány 10 ročnú a na pohony 5 ročnú záruku pri dodržaní podmienok, ktoré Vám odprezentujeme v našej firme. Všade tam, kde tieto automatické brány nainštalujeme zanecháme dobré meno a v neposlednom rade dobrú referenciu. My nemusíme robiť reklamu pre tieto brány, pretože tieto brány robia reklamu za nás. Pre našu spoločnosť je prvoradým cieľom spokojnosť, bezpečnosť a komfort zálazníkov o čom svedčí pôsobenie našej firmy už viac ako 18 rokov.

Presvedčte sa osobne a príďte nás navštíviť do našej spoločnosti, kde Vám prezentujeme všetky výhody, ktoré naše garážové brány, pohony, vchodové dvere a ďalšie výrobky Hörmann ponúkajú, z ktorými Vám vieme plnohodnotne zastrešiť Váš domov. V prípade záujmu nás vopred kontaktujte na tel. číslach spoločnosti, aby sme vyhradili čas iba pre Vás!

 

Katalóg poskytuje obsiahle informácie a Váš partner Hörmann Vám prirodzene poradí individuálne.

 

 
 
 
 
 

Produkty

Hliníkové okná a fasády

Príslušenstvo k oknám

Hliníkové vchodové dvere

Interiérové a viacúčeľové dvere

Prístupové a kamerové systémy

Automatické dvere

Garážové brány

Priemyselné brány

Nakladacia technika

Pohony

Vysokotlakové čistenie vodou

Otryskávanie - pieskovanie

Vysokotlakové lakovanie

Elektrostatické lakovanie

Revízie zdvíhacích zariadení

CNC opracovanie profilov

Robotický manipulátor na sklá

Závesná prísavka na sklá

Nákladná doprava do 7 ton

Pracovné možnosti

Extranet