Sekcionálne garážové brány

garážové brány - sekcionálne


Garážové brány tochto typu sa otvárajú zvislo a po otvorení sú umiestnené tesne pod stropom. Vďaka tomuto princípu konštrukcie je k dispozícii maximálne miesto v garáži a pred garážou. Dodatočne je možné tieto brány zabudovať do každého otvoru garáže a tieto poskytujú až o 18 cm väčšiu šírku prejazdu ako výklopné brány. Okrem toho sú tieto sekcionálne brány optimálne utesnené na všetkých štyroch stranách prostredníctvom trvalo elastických tesnení odolných voči poveternostným vplyvom. Nezáleží na tom, pre aký architektonický štýl hľadáte garážovú bránu, v našej firme určite nájdete od nemeckého výrobcu Hörmann takú automatickú bránu, ktorá sa bude hodiť k Vám alebo k Vášmu domu. Dokonca do našich sekcionálnych brán si môžete objednať aj integrované krídlové dvere s veľmi nízkym hliníkovým prahom, ktorý pri prechode nebude nikdy zavadzať. Pri oceľových garážových bránach si môžete vybrať spomedzi 15 prednostných farieb za rovnakú cenu, cca 200 farieb podľa RAL a 6 drevených dekorov Decograin. Aby ste sa mohli z novej garážovej brány dlho radovať, sú povrchy našich sekcionálnych brán optimálne chránené proti korózii a UV žiareniu. Žiarovo pozinkovaný materiál a vysokokvalitná obojstranná polyesterová základná povrchová úprava brán umožňuje odpudzovanie dažďa.

Garážové brány z masívneho dreva obdržíte v 2 druhoch dreva, ktoré je možné farebne prispôsobiť Vášmu domu pomocou 8 lazúr.

 

Nepozvaní hostia nemajú pri automatických garážových bránach Hörmann žiadnu šancu. Ak sa táto garážová brána zatvorí, mechanická poistka proti vypáčeniu zapadne automaticky do dorazu vodiacej koľajnice pohonu, ihneď sa pevne zablokuje a garážová brána je tak chránená proti nadvihnutiu. Toto patentované blokovanie automatických brán Hörmann funguje čisto mechanicky a je preto účinné, v porovnaní s ostatnými konkurenčnými pohonmi, aj bez napájania elektrickým prúdom (patent firmy Hörmann). Pohony garážových brán Hörmann sú perfektne prispôsobené pre Vašu brány Hörmann. Pre Vás to znamená: jednoduchá obsluha, maximálny komfort a najvyššia bezpečnosť obsluhy Vašej garážovej brány Hörmann.

 

S našimi elegantnými ručnými vysielačmi otvoríte pohodlne napríklad Vašu automatickú bránu z auta tak, ako ste zvyknutí pri Vašom televízore. Vaše garážové brány a pohony či vchodové dvere môžete tiež ovládať pomocou pevných ovládacích prvkov, ako napr. rádiový kódovací spínač alebo rádiová čítačka odtlačkov prstov. Vo firme Hörmann do seba všetko zapadá. Tým istým ručným vysielačom otvoríte nielen Vašu garážovú bránu, ale napríklad aj vjazdovú posuvnú alebo krídlovú bránu vybavenú 100% kompatibilným pohonom Hörmann alebo ďalšie zariadenia Hörmann (napr. vchodové dvere, zabezpočavacie zariadenie, osvetlenie, atď.).

Pomocou aplikácie BiSecur môžete ovládať Vaše pohony pre garážové a vjazdové brány Hörmann, Vaše vchodové dvere Hörmann, ako aj ďalšie prístroje pohodlne prostredníctvom smartfónu alebo tabletu. Dodatočne si môžete aj na cestách zobraziť polohu brány Vašich pohonov garážových a vjazdových posuvných a krídlových brán, ako aj stav uzamknutia Vašich vchodových dverí. Pre firmu Hörmann je téma bezpečnosti pri ovládaní garážovej brány v zozname priorít na najvyššom mieste. Pomocou inovatívnych riešení firma Hörmann stanovuje štandardy v tejto oblasti. Pokrývajú to mnohé patenty tejto medzinárodnej spoločnosti Hörmann. V spoločnosti Hörmann sú všetky garážové brány a vchodové dvere preskúšané a certifikované jednotlivo aj s pohonom v súlade s náročnými bezpečnostnými požiadavkami európskej normy 13241-1. Bezpečnejšie už garážové brány vari ani nemôžu byť. A toto poskytuje každodennú bezpečnosť Vám a Vašej rodine. Porovnanie sa oplatí s konkurenčnými značkami!

Garážové brány Hörmann sú automatické brány tej najvyššej kategórie, ktoré hovoria za seba. Všade tam, kde tieto automatické brány nainštalujeme zanecháme dobré meno a v neposlednom rade dobrú referenciu. My nemusíme robiť reklamu pre tieto brány, pretože tieto brány robia reklamu za nás.

 

Presvedčte sa osobne a príďte nás navštíviť do našej spoločnosti, kde Vám prezentujeme všetky výhody, ktoré naše garážové brány, pohony, vchodové dvere a ďalšie výrobky Hörmann ponúkajú, z ktorými Vám vieme plnohodnotne zastrešiť Váš domov. V prípade záujmu nás vopred kontaktujte na tel. číslach spoločnosti, aby sme vyhradili čas iba pre Vás!

 

Katalóg poskytuje obsiahle informácie a Váš partner Hörmann Vám prirodzene poradí individuálne.

 

 
 
 

Produkty

Hliníkové okná a fasády

Príslušenstvo k oknám

Hliníkové vchodové dvere

Viacúčelové a interiérové dvere

Prístupové a kamerové systémy

Automatické dvere

Garážové brány

Priemyselné brány

Nakladacia technika

Pohony

Vysokotlakové čistenie vodou

Otryskávanie - pieskovanie

Povrchová úprava

Revízie zdvíhacích zariadení

CNC opracovanie profilov

Pracovné možnosti

Extranet