Garážové brány výklopné - Berry

Výklopné garážové brány Berry


Všetko hovorí pre originalitu brány: kvalita a bezpečnosť, vzhľad a komfort a vyzretá technika. V každej bráne Hörmann Berry sa skrývajú skúsenosti a viac ako 50 rokov know-how vo výrobe brán.

Vďaka mnohorakosti motívov určite nájdete garážovú bránu zodpovedajúcu aj Vašim želaniam. Vyberte si pomocou konfigurátora pre brány a dvere v pokoji bránu spĺňajúcu Vaše požiadavky: Motív, povrch, farba. máte k dispozícii všetky možnosti.

 

Príkladom vysokého bezpečnostného vybavenia výklopných brán Berry sú flexibilné ochranné kryty nad pákovými ramenami a flexibilné plastové lišty medzi krídlom brány a rámom. Tieto znižujú nebezpečenstvo stlačenia alebo zovretia. Týmto vysokým bezpečnostným štandardom disponujú len výklopné brány Hörmann Berry. Ak by niekedy po mnohých rokoch praskla pružina na pákovom ramene, držia bránu ostatné neporušené pružiny. Takto je brána spoľahlivo zaistená proti pádu. Vzdialenosť medzi závitmi pružiny je pritom taká malá, že aj detské prsty sú prakticky chránené pred privretím.

 

Po úplnom otvorení sa garážová brána stlmí na doraze a bezpečne zastaví v priehlbine koľajnice. Špeciálne tvarované pákové rameno pritláča naše výklopné brány pri zatváraní tesne k zárubni a brána sa sama pritiahne. V dôsledku toho nevzniká žiadna medzera medzi bránou a rámom. Jedinečné blokovanie výklopných brán Hörmann otočnými západkami fixuje rohy krídla brány pevne k rámu a v dôsledku toho je zatvorenie oveľa bezpečnejšie ako pri bežných tyčových uzáveroch. Vypáčenie brány je tak prakticky nemožné. S voliteľnou sadou dovybavenia pre jednoduchú, individuálnu montáž môžete bránu dodatočne zablokovať ešte aj smerom nahor.

Nepozvaní hostia nemajú pri automatických garážových bránach Hörmann žiadnu šancu. Ak sa táto garážová brána zatvorí, mechanická poistka proti vypáčeniu zapadne automaticky do dorazu vo vodiacej koľajnice pohonu, ihneď sa pevne zablokuje a garážová brána je tak chránená proti nadvihnutiu a vypáčeniu. Toto patentované blokovanie automatických garážových brán Hörmann funguje čisto mechanicky a je preto účinné, v porovnaní s ostatnými konkurenčnými pohonmi, aj bez napájania elektrickým prúdom (patent firmy Hörmann)Automatické pohony typu SupraMatic sa otvárajú o 50% rýchlejšie s porovnaní konkurenčnými pohonmy a tak sú Vaše garážové brány otvorené rýchlejšie a Vy nemusíte pred bránou čakať dlho. Pohony garážových brán Hörmann sú perfektne prispôsobené pre Vaše brány Hörmann. Pre Vás to znamená: jednoduchá obsluha, maximálny komfort a najvyššia bezpečnosť obsluhy Vašej garážovej brány Hörmann.

 

S našimi elegantnými ručnými vysielačmi otvoríte pohodlne napríklad Vašu automatickú garážovú bránu z auta tak, ako ste zvyknutí pri Vašom televízore. Vaše spoľahlivé brány a pohony či vchodové dvere môžete tiež ovládať pomocou pevných ovládacích prvkov, ako napr. rádiový kódovací spínač alebo rádiová čítačka odtlačkov prstov. Vo firme Hörmann do seba všetko zapadá. Tým istým ručným vysielačom otvoríte nielen Vašu automatickú výklopnú bránu, ale napríklad aj vjazdovú posuvnú alebo krídlovú bránu vybavenú 100% kompatibilným automatickým pohonom Hörmann alebo ďalšie zariadenia Hörmann (napr. vchodové dvere, zabezpočavacie zariadenie, osvetlenie, závlahu atď.). 

Pomocou aplikácie BiSecur môžete ovládať Vaše pohony pre plotové a garážové brány Hörmann, Vaše vchodové hliníkové dvere, ako aj ďalšie prístroje pohodlne prostredníctvom smartfónu alebo tabletu. Dodatočne si môžete aj na cestách zobraziť polohu brány Vašich pohonov garážových alebo plotových posuvných a krídlových brán, ako aj stav uzamknutia Vašich brán a dverí. Pre firmu Hörmann je téma bezpečnosti pri ovládaní garážovej brány v zozname priorít na najvyššom mieste. Pomocou inovatívnych riešení firma Hörmann stanovuje štandardy v tejto oblasti. Pokrývajú to mnohé patenty tejto medzinárodnej spoločnosti Hörmann. V spoločnosti Hörmann sú všetky garážové brány a vchodové dvere preskúšané a certifikované jednotlivo aj s pohonom v súlade s najnáročnejšémi bezpečnostnými požiadavkami európskej normy 13241-1. Bezpečnejšie už garážové brány vari ani nemôžu byť. A toto poskytuje každodennú bezpečnosť Vám a Vašej rodine. Porovnanie sa oplatí s konkurenčnými značkami!

Garážové brány Hörmann sú automatické brány tej najvyššej kategórie medzinárodného koncernu, ktoré hovoria za seba. Preto Vám firma Hörmann ponúka na výklopné garážové brány 10 ročnú a na pohony 5 ročnú záruku pri dodržaní podmienok, ktoré Vám odprezentujeme v našej firme. Všade tam, kde tieto automatické garážové brány a pohony či vchodové dvere nainštalujeme zanecháme dobré meno a v neposlednom rade dobrú referenciu. My nemusíme robiť reklamu pre tieto brány, pohony atď., pretože tieto výrobky robia reklamu za nás. Pre našu spoločnosť je prvoradým cieľom spokojnosť, bezpečnosť a komfort zálazníkov o čom svedčí pôsobenie našej firmy už viac ako 18 rokov.

 

Presvedčte sa osobne a príďte nás navštíviť do našej spoločnosti, kde Vám prezentujeme všetky výhody, ktoré naše garážové brány, pohony, vchodové hliníkové dvere a ďalšie výrobky Hörmann ponúkajú, z ktorými Vám vieme plnohodnotne zastrešiť Váš domov. V prípade záujmu nás vopred kontaktujte na tel. číslach spoločnosti, aby sme vyhradili čas iba pre Vás!

 

Katalóg poskytuje obsiahle informácie a Váš partner Hörmann Vám prirodzene poradí individuálne.

 

 
 

Produkty

Hliníkové okná a fasády

Príslušenstvo k oknám

Hliníkové vchodové dvere

Interiérové a viacúčeľové dvere

Prístupové a kamerové systémy

Automatické dvere

Garážové brány

Priemyselné brány

Nakladacia technika

Pohony

Vysokotlakové čistenie vodou

Otryskávanie - pieskovanie

Vysokotlakové lakovanie

Elektrostatické lakovanie

Revízie zdvíhacích zariadení

CNC opracovanie profilov

Robotický manipulátor na sklá

Závesná prísavka na sklá

Nákladná doprava do 7 ton

Pracovné možnosti

Extranet