Automatické posuvné dvere

Automatické posuvné dvere


Automatické posuvné dvere

Nová definícia pre Classic automatické dvere

TORMAX automatické posuvné dvere poskytujú rozsiahle pohodlie a flexibilitu pre jednoduchý bezbarierový vstup bez kontaktu osôb s dverami. V našom rozsiahlom sortimente nájdete správne riešenie automatických dverí pre každú budovu, alebo situáciu, či už pre inštaláciu počas jej výstavby alebo pre rekonštrukciu. Naše automatické dvere spĺňajú všetky bezpečnostné predpisy, ktoré sú dôležitým faktorom pre bezpečnú prevádzku kdekoľvek a kedykoľvek. Automatické dvere Vám navrhneme v závislosti od toho, na aký projekt/budovu budú nainštalované, aká bude intenzita otvárania a aké vlastnosti budeme očakávať od automatických dverí. Naše automatické dvere sú vyrábané na cnc obrábacích strojoch v sídle našej spoločnosti, povrchovo upravované moderným striekacím zariadením wagner a vybavené švajčiarskymi synchrónnymi motormi od spoločnosti TORMAX, po ukončení výroby ešte riadne prekontrolované a preto si dovoľujeme tvrdiť, že všetky vyexpedované a odborne nainštalované automatické dvere patria nie len v tuzemsku, ale dokonca celosvetovo do ´´TOP´´ kategórie kvality automatických dverí. O tomto fakte svedčia aj naše referencie nie len na Slovensku, ale aj v zahraničí. ARCUS automatické dvere sú vhodné na malé prevádzky za priaznivé ceny, ale aj pre ťažké a tvrdé podmienky ako sú letiská, požiarne úseky, veľké nákupné strediská atď. Dvere je možné plne automatizovať a to čas otvorenia, čas zatvorenia, napojiť na kamerový a dochádzkový systém, vstup zabezpečiť cez snímače prstov, tváre a bezdotykových kariet. Automatizovaním dverí vieme odbremeniť majiteľov a zamestnávateľov od nadbytočných a zvýšených víkendových nákladov na pracovnú silu.  

 

Pohony pre automatické posuvné dvere

 • TORMAX 2101
 • TORMAX iMotion® 2202
 • TORMAX iMotion® 2301
 • TORMAX iMotion® 2302
 • TORMAX iMotion® 2401
 • TORMAX Win Drive 2201
   

 

Lineárne

automatické

dvere
 

Teleskopické

automatické

dvere

 

Zaoblené

automatické

dvere
 

 

Hranaté

automatické

dvere
 

 

Únikové

automatické

dvere
 

 

Multifunkčné automatické dvere - ideálne pre množstvo projektov ako sú:

administratívne budovy, letiská, firmy, obchody, predajne rozličného tovaru na čerpacích staniciach, bytové domy, hotely, kúpaliská, wellnessi, reštaurácie, opatrovateľské domovy, nemocnice, konferenčné centrá a výstavné pavilóny, ako aj pre ďalšie bezpočetné typy budov.

 

Lineárne posuvné automatické dvere

Lineárne posuvné automatické dvere vybavené súčiastkami od švajčiarskej spoločnosti TORMAX sú klasický rozsah automatických posuvných dverí. Tento typ dverí je vhodný na použitie v každom mieste, kde sa nachádza dostatočný bočný priestor pre odsunutie krídieľ dverí. Automatické dvere lineárne posuvné zabezpečujú automatické otváranie pre vstup veľmi elegantným, jednoduchým, tichým a komfortným spôsobom. Dverové krídla sa odsúvajú zo zóny chodcov do boku, čím významne prispievajú k ich bezpečnosti. Automatické dvere je možné programovať na rôzne vlastnosti, podľa požiadavky klienta. Dokonca naše automatické dvere umožňujú zabezpečiť prepojenie tunela, t.j. ďalšie posuvné dvere sa otvárajú až po uzamknutí predchádzajúcich dverí. Dokonca pri terajších vysokých mzdových nákladoch na vrátnikov pôvodné, alebo nové automatické dvere vieme doplniť s prístupovým systémom podľa želania zákazníka (kamerový prístupový systém, kartový bezdotykový systém, alebo vybavené týždenným časovým spínačom). Niektoré typy automatických dverí vieme inštalovať s krídlami trvalo ponorenými do vody ako sú napr. bazény. V tomto prípade majú tieto automatické dvere ako aj jeho súčasti zabezpečené krytie IP65 proti vode.  

 

Voliteľné oblasti použitia automatických dverí

 • požiarne a dymové automatické dvere s požiarnym certifikátom na spoločnosť Arcus International, s.r.o. do protipožiarnej triedy EI30
 • záchranné a únikové cesty
 • bezpečnostné automatické dvere so špecifickou konštrukciou s definovanou triedu odolnosti WK2 + WK3
 • korózii odolné a vodotesné automatické dvere v prevedení IP65
 • vzduchotesné automatické dvere
 • celosklenené automatické dvere (bez hliníkového rámu po obvode krídla aut. dverí)

 

Ďalšie funkcie, ktoré poskytujú naše automatické dvere

 • funkcia vzduchového uzáveru: dva koordinované dverové systémy ovládania vstupu
 • ovládanie vstupu: kľúčom, vstupnou bezdotykovou kartou, diaľkovým ovládaním, prístupovou kamerou a biometrickými údajmi, časovým spínačom
 • zadržanie: po stlačení tlačidla sa dvere okamžite zatvoria a majú blokované otvorenie napr. pred zlodejmi
 • automatizácia budov: začlenenie automatických dverí do existujúcich systémov

 

Výroba a montáž automatických dverí

Všetky automatické dvere naša spoločnosť vyrába na kvalitných strojoch od nemeckej spoločnosti elumatec. Opracovania ako sú vŕtanie, frézovanie, rezanie profilov, vŕtanie závitov sa vykonávajú pomocou cnc obrábacieho stroja, ktoré zabezpečí veľmi presné spoje a detaili pri skladaní jednotlivých komponentov a preto si dovolíme tvrdiť, že naše automatické dvere sú profesionálne dvere o čom svedčia aj naše referencie. Okrem toho hliníkový materiál si otryskáme a nastriekame vo vlastnej réžii podľa akejkoľvek RAL farebnej škály. Presvedčte sa na vlastné oči a prídite nás navštíviť na sídlo našej spoločnosti, kde Vám prezentujeme nie len naše automatické dvere, ale Vám predstavíme aj našu výrobu, kde sa na vlastné oči môžete presvedčiť, že naše výrobky nevyrábame ''na kolene''.

 

Typy otvárania automaticky posuvných dverí

otváranie automatických dverí

doľava alebo doprava
šírka otvoru 500 - 5000 mm

otváranie automatických dverí

na obe strany
šírka otvoru 800 - 5500 mm

 

Kliknutím na obrázok ho zväčšite!

 
 
 
 
 

Produkty

Hliníkové okná a fasády

Príslušenstvo k oknám

Hliníkové vchodové dvere

Interiérové a viacúčeľové dvere

Prístupové a kamerové systémy

Automatické dvere

Garážové brány

Priemyselné brány

Nakladacia technika

Pohony

Vysokotlakové čistenie vodou

Otryskávanie - pieskovanie

Vysokotlakové lakovanie

Elektrostatické lakovanie

Revízie zdvíhacích zariadení

CNC opracovanie profilov

Robotický manipulátor na sklá

Závesná prísavka na sklá

Nákladná doprava do 7 ton

Pracovné možnosti

Extranet