Priemyselné sekcionálne brány

Priemyselné sekcionálne brány


 

Priemyselné sekcionálne brány oproti garážovým sekcionálnym bránam sa vyrábajú v robustnom prevedení, aby odolali každodennému vplyvu namáhania v tých najnáročnejších podmienkach, kde sú osadené. Každá jedna priemyselná brána je individiuálne naprojektovaná v nemecku, na ktorích pracuje niekoľko pracovníkov renomovanej svetovej spoločnosti Hörmann. Všetky dôležité komponenty brány a pohonu, ako lamely, zárubne, kovania, pohony a ovládania, boli vyvinuté a vyrobené v samostatnej firme Hörmann. To garantuje vysokú kompatibilitu medzi bránou, pohonom a ovládaním. Prostredníctvom certifikovaného systému riadenia kvality sa zaručuje vysoká kvalita od vývoja cez výrobu.

Ako vedúci výrobca brán, dverí, zárubní a pohonov v Európe sme povinný udržiavať vysokú kvalitu výrobkov a služieb. Na medzinárodnom trhu tým nastavujeme štandardy. S viac ako 30 druhmi kovaní je možné priemyselné sekcionálne brány optimálne zabudovať do Vašej haly podľa architektúry a požiadaviek. Detailné riešenia, ako napríklad dole umiestnené pružinové hriadele alebo skrutkované konštrukčné diely, okrem toho uľahčujú údržbu a brány sa mimoriadne ľahko udržiavajú. Priemyselné sekcionálne brány, brány s integrovanými dverami, vedľajšie dvere a clony Hörmann sú koncipované tak, aby sa pri zabudovaní do roviny budovy dosiahol zhodný celkový pohľad na všetky prvky. S priemyselnými sekcionálnymi bránami Hörmann stvárnite Vaše fasády podľa želaní.

Aj pri priemyselných bránach je dôležité spoľahlivé zabezpečenie voči vlámaniu na ochranu Vašej budovy. Sériová poistka proti vypáčeniu funguje mechanicky a účinne tým chráni tovar a stroje aj pri výpadku prúdu.

 

Katalóg poskytuje obsiahle informácie a Váš partner Hörmann Vám prirodzene poradí individuálne.

 

 
 
 

Produkty

Hliníkové okná a fasády

Príslušenstvo k oknám

Hliníkové vchodové dvere

Interiérové a viacúčeľové dvere

Prístupové a kamerové systémy

Automatické dvere

Garážové brány

Priemyselné brány

Nakladacia technika

Pohony

Vysokotlakové čistenie vodou

Otryskávanie - pieskovanie

Vysokotlakové lakovanie

Elektrostatické lakovanie

Revízie zdvíhacích zariadení

CNC opracovanie profilov

Robotický manipulátor na sklá

Závesná prísavka na sklá

Nákladná doprava do 7 ton

Pracovné možnosti

Extranet