Rýchlobežné brány

Rýchlobežné brány


Rýchlobežné brány Hörmann sú nasadené v interiéri a ako vonkajšie ukončenie na optimalizáciu toku dopravy, na zlepšenie vnútornej klímy a na úsporu energie. Program Hörmann zahŕňa vertikálne a horizontálne sa otvárajúce, transparentné brány s flexibilným závesom, aj v kombinácii so sekcionálnymi bránami a rolovacími bránami, ako aj silné a na servis nenáročné špirálové brány s hladkými hliníkovými profilmi.

 

Bezpečnostná svetelná mreža integrovaná v zárubni monitoruje zatváraciu hranu krídla brány až do výšky 2500 mm. Ďalšie inštalácie na bráne sú vďaka tomu zbytočné (napr. zabezpečenie uzatváracej hrany alebo svetelná závora). Profitujte z tejto vysokej bezpečnosti a z rýchlobežnej brány s mimoriadne jednoduchou montážou a servisom.

 

Sériové ovládanie s frekvenčným meničom odľahčuje celú mechaniku brány a zaručuje tichý chod brány takmer bez opotrebovania. Vďaka vysokej rýchlosti otvárania a zatvárania sa optimalizuje prevádzka a znižuje strata tepla. Okrem toho sa odľahčuje celá mechanika brány vďaka pozvoľnému rozjazdu a brzdeniu a niekoľkonásobne sa tak predlžuje životnosť brány.

 

Katalóg poskytuje obsiahle informácie a Váš partner Hörmann Vám prirodzene poradí individuálne.

 

 

 

 
 
 
 

Produkty

Hliníkové okná a fasády

Príslušenstvo k oknám

Hliníkové vchodové dvere

Viacúčelové a interiérové dvere

Prístupové a kamerové systémy

Automatické dvere

Garážové brány

Priemyselné brány

Nakladacia technika

Pohony

Vysokotlakové čistenie vodou

Otryskávanie - pieskovanie

Povrchová úprava

Revízie zdvíhacích zariadení

CNC opracovanie profilov

Pracovné možnosti

Extranet