Hliníkové fasády MB-SR50N

hliníkové presklené fasády MB-SR50N


Fasáda stĺpik - priečka MB-SR50N

Vynovená séria hliníkovej fasády MB-SR50N je modernejšou variáciou hliníkovo presklenej fasády MB-SR50, v ktorej boli použité profily štandardne IW (pravý uhol profilov stĺpikov a priečok), čo umožňuje lícovanie stĺpikov a priečok a tým prináša moderný dizajnový efekt z interierovej strany tejto presklenej fasády.
Základná verzia hliníkovej fasády okrem štandardných riešení ponúka aj dizajnové varianty k splneniu všetkých estetických požiadaviek v súčasnej modernej architektúre. Fasádny systém aluprof MB-SR50N umožňuje napríklad efektné zvýraznenie zvislého alebo vodorovného delenia plochy. Hliníkové fasády zo systému MB-SR50N EFEKT ponúkajú dizajn štrukturálnej presklenej fasády - z exteriéru získame jednoliatu plochu skiel delenú štruktúrou vertikálnych a horizontálnych línií o šírke 20 mm vyplnenú UV silikonom podľa výberu v rôznych farebných odtieňoch. Tento typ hliníkovej fasády ponúka aj riešenia výsuvného okna (MB-SR50N OW). V hliníkovo presklenej fasáde MB-SR50N je možné konštruovať taktiež strešné svetlíky pri sklone 5-75°.

Vlastnosti presklenej hliníkovej fasády:

  • vynikajúci súčiniteľ prestupu tepla - Uf od 0,9 W/m2K
  • zasklenie až 52 mm
  • ostré hrany profilov stĺpikov a priečok
  • štrukturálna verzia EFEKT (jednoliata plocha skiel z exteriérovej strany)
  • rôzne varianty horizontálnych a vertikálnych maskovacích líšt
  • výsuvné okno
  • zhoda s požiadavkami CE klasifikácie

 

Hliníkové fasády vyrobené z tohto systému ponúkajú široké spektrum využitia. Tieto presklenené fasády je možné navrhnúť aj v prevedení s izolačným trojsklom. Samotná hliníková konštrukcia môže byť v povrchovej úprave v akejkoľvek RAL, aj v štrukturovanom prevedení povrchovej úpravy farby. Do týchto hliníkových fasád je možné navrhnúť mechanické vchodové jednokrídlové alebo dvojkrídlové dvere aj v panikovom prevedení s najrôznejšími doplnkami dverí (madlá, kľučky, zámky, cylindrické vložky, samozatvárače, atď.) ako aj automatické posuvné dvere, automatické krídlové alebo karuselové dvere. Kedže tieto hliníkové presklené fasády majú veľmi dobré izolačné vlastnosti a so správne navrhnutým izolačným sklom aj výborné zvukovo - izolačné vlastnosti, vieme z nich zostaviť aj zimné záhrady akéhokoľvek atypického tvaru, podľa priania klienta. Presklené fasády vyrábame v rôznych atypických tvaroch presne podľa požiadavky dnešnej architektúry. Tieto hliníkové fasády je potrebné pred samotnou realizáciou profesionálne navrhnúť staticky, vizuálne a následne odborne nainštalovať. Po obvode celej konštrukcie t.j. styk presklenej hliníkovej fasády a obvodového plášťa (tehla, PUR panel, betón atď.) sa odporúča používať tesniace obvodové pásky na spodku presklenej fasády s hydroizolačnými vlastnosťami podľa normy STN 733134 pre lepšie tepelno - izolačné vlastnosti. Naše presklené hliníkové fasády je možné rôzne kombinovať s oknami a dverami takmer so všetkých typových radov, ktoré naša spoločnosť vyrába a ponúka. Kedže hliníkové fasády vyrábame na kvalitných nemeckých cnc strojoch tak všetky priečky a stĺpy fasády do seba zapadajú s maximálnou presnosťou. Presklené fasády vyrábame aj v rôznych atypických tvaroch presne podľa požiadavky dnešnej architektúry.

 

Hliníkové fasády vyrobené z profilov od spoločnosti Aluprof sú tým najvhodnejším cenovým a kvalitatívnym riešením pre každého investora. Budovy s našimi fasádami reprezentujú všetkých našich zákazníkov z pohľadu estetického ako aj technického a preto sú tým najlepším výberom od našej spoločnosti.

 

 

 

Produkty

Hliníkové okná a fasády

Príslušenstvo k oknám

Hliníkové vchodové dvere

Interiérové a viacúčeľové dvere

Prístupové a kamerové systémy

Automatické dvere

Garážové brány

Priemyselné brány

Nakladacia technika

Pohony

Vysokotlakové čistenie vodou

Otryskávanie - pieskovanie

Vysokotlakové lakovanie

Elektrostatické lakovanie

Revízie zdvíhacích zariadení

CNC opracovanie profilov

Robotický manipulátor na sklá

Závesná prísavka na sklá

Nákladná doprava do 7 ton

Pracovné možnosti

Extranet