Hliníkové okná MB-104 Passive

Hliníkové okná MB-104 Passive


Najnovší systém hliníkových okien a dverí pre pasívne objekty a domy MB-104 Passive je najvyššia kategória tejto triedy od výrobcu profilov Aluprof.

Je to špičkový produkt, ktorý spĺňa parametre pre nízko – energetické objekty a rodinné domy. Nemecký inštitút Passive House v Darmstadtu hodnotí pasívny štandard pri dosiahnutí Uw celeho okna menší ako 0,85 W/m2K s izolačným sklom Ug 0,7 W/m2K. Hliníkové okná vyrobené z tohto systému spĺňajú tento parameter vďaka vynikajúcemu priestupu oknom Uw 0,80 W/m2K. Pri použití izolačného skla Ug 0,5 W/m2K sa však celkový priestup Uw dostáva na hranicu až 0,5 W/m2K. Stavebná hĺbka rámu je 95mm a krídla 104mm.

Tento hliníkový systém okien a dverí je dostupný v dvoch izolačných alternatívach a to SI a AERO v závislosti na požadovanom tepelnom priestupu.

Výhody, ktoré ponúkajú naše hliníkové okna či vchodové dvere vyrobené z hliníkového systému MB-104 Passive sú:

  • certifikát pasívneho štandardu z Passive Hause Institute Darmstadt v Nemecku
  • vynikajúci tepelný komfort s priestupom tepla celého okna Uw od 0,53 W/m2K
  • perfektá vodotesnosť a prievzdušnosť
  • zasklenie hrúbky až 81mm (možné zasklenie až s izolačným štvorsklom)

Hliníkové okná a vchodové dvere vyrobené z tohto hliníkového systému spĺňajú najvyššie nároky dnešnej architektúry z hľadiska tepeľno, zvukovo izolačných vlastností a bezpečnosti. Hliníkové okná je možné zasklieť až izolačným štvorsklom a preto hlavne pri veľkých plochách okien sa nám pocit teplého pohodlia v zime nejavý vôbec so strachom úniku tepla. vchodové dvere vyrábame okrasnými panelmi hrúbky až 95mmTieto okná a dvere sú navrhnuté pre objekty, kde chce zákazník dlhodobo ušetriť v zime na vynaloženie energií kúrenia, alebo v lete na vynaloženie energií chladenia. Vchodové dvere vyrábame okrasnými panelmi hrúbky až 95mm vyplnenými polyuretánovou izoláciou. Hliníkové okná a vchodové dvere nainštalované inštalačnými izolačnými páskami po obvode sú pri tomto použitom systéme neoddeliteľnou súčasťou systému.

Okná a dvere vyrábané našou spoločnosťou sú dodávané na tuzemský a zahraničný trh ako prvotriedne výrobky, ktoré s ostatnými výrobkami ako sú garážové brány, pohony posuvných a krídlových brán, interierové výplne otvorov, protipožiarne dvere, steny, priečky, alebo automatické dvere tvoria kompaktný celok stavby. Naše hliníkové okná sú opatrené s kvalitnými viackomorovými PVC parapetnými profilmi spojené s oknom skrutkovaním a tento spoj vyplnený okrúhlym tesnením pre dosiahnutie čo najvyššej izolácie a vchodové dvere s izolačným prahom v prevedení elox s tepelne prerušeným mostíkom.

 

Všetky naše hliníkové okná, vchodové dvere a ostatné hliníkové konštrukcie vyrábame na veľmi spoľahlivom cnc obrábacom centre nemeckej spoločnosti elumatec, ktoré obrába naše hliníkové výrobky s maximálnou možnou presnosťou a tým sa tvoria v našej spoločnosti výrobky na tej najvyššej úrovni.  

Produkty

Hliníkové okná a fasády

Príslušenstvo k oknám

Hliníkové vchodové dvere

Interiérové a viacúčeľové dvere

Prístupové a kamerové systémy

Automatické dvere

Garážové brány

Priemyselné brány

Nakladacia technika

Pohony

Vysokotlakové čistenie vodou

Otryskávanie - pieskovanie

Vysokotlakové lakovanie

Elektrostatické lakovanie

Revízie zdvíhacích zariadení

CNC opracovanie profilov

Robotický manipulátor na sklá

Závesná prísavka na sklá

Pracovné možnosti

Extranet