Hliníkové okná MB-45

Hliníkové okná a dvere zo systému MB-45 do interiéru


Hliníkové okná a dvere zo systému MB-45 bez tepelnej izolácie

Hliníkové okná a hliníkové dvere vyrobené z okenno-dverného systému bez tepelnej izolácie MB-45 je moderný hliníkový systém slúžiaci ku konštrukcii hlavne pre vnútorné zástavby, ktoré nevyžadujú tepelnú izoláciu napr. rôzne druhy deliacich stien, priečok, hliníkové okná, hliníkové interierové dvere (ručne aj automaticky posuvné dvere), kyvadlové dvere, pokladničné prepážky, výkladné skrine, vitríny a rôzne priestorové konštrukcie.
Konštrukčná hĺbka profilov hliníkových okien je 45 mm (zárubňa), 54 mm (krídlo), a dverí sa zhoduje 45 mm (zárubňa a krídlo). Výsledkom je efekt jednoliateho povrchu z vonkajšej strany po zatvorení (u okien) a lícovanie povrchu krídiel a rámu (u dverí). Tvar profilov dovoľuje získať preťažené a odolné konštrukcie okien a dverí. Dôležitou vlastnosťou systému MB-45 je možnosť ohýbania profilov napr. zárubní, krídiel a priečok, čo umožňuje zhotoviť rôzne druhy oblúkov alebo oblúkových konštrukcií.
Tesnosť okien a dverí vyrobených z tohto profilového systému je zabezpečená vďaka využitiu špeciálnych tesnení zo syntetického kaučuku EPDM, ktoré zaručia odolnosť proti starnutiu pri dlhodobej prevádzke.
V systéme sa dajú použiť dymotesné dvere MB-45D a je kompatibilný so systémami dverí s tepelnou izoláciou MB-70. Univerzálnosť tohto systému okien a dverí ďalej umožňuje zvoliť medzi niekoľkými variáciami riešenia rôznych konštrukčných detailov napr. utesnenia dolných častí krídiel dverí, utesnenia posuvných a kyvných dverí, tvaru zasklievacích líšt, tvaru a výšky dverných prahov. Rozsah zasklenia je 2–34 mm v krídlach hliníkových okien a 2–25 mm vo fixných oknách a krídlach dverí. Interierové hliníkové okná, hliníkové dvere, steny a priečky vyrobé z tohto systému dodajú Vášmu interiéru moderný a jednotný celok v možnosťou v rôznych farebných odtieňoch podľa vzorkovníka RAL. Hliníkové okná a dvere vyrobené z tochto systému vieme vybaviť rôznymi typmi kovania, madieľ, kľučiek, cylindrických vložiek atď. podľa želania zákazníka. Hliníkové okná, dvere, steny a priečky vieme zasklieť rôznymi typmi skiel aj vypieskovaným vzorom podľa požiadavky. 

 

 

Produkty

Hliníkové okná a fasády

Príslušenstvo k oknám

Hliníkové vchodové dvere

Interiérové a viacúčeľové dvere

Prístupové a kamerové systémy

Automatické dvere

Garážové brány

Priemyselné brány

Nakladacia technika

Pohony

Vysokotlakové čistenie vodou

Otryskávanie - pieskovanie

Vysokotlakové lakovanie

Elektrostatické lakovanie

Revízie zdvíhacích zariadení

CNC opracovanie profilov

Robotický manipulátor na sklá

Závesná prísavka na sklá

Nákladná doprava do 7 ton

Pracovné možnosti

Extranet