Hliníkové okná MB-70HI

Hliníkové okná a dvere zo systému MB-70 HI s vysokou izoláciou


Hliníkové okná a dvere zo systému MB-70 HI vysoká izolácia

Hliníkové okná a dvere vyrobené z profilového systému MB-70HI sú variantom systému MB-70 s vyššou tepelnou izoláciou. Dosahuje vynikajúce hodnoty súčiniteľ prestupu tepla Uf =1,11–2,3 W/m2K (v závislosti na použitých profiloch a príslušenstva).
Okrem štandardných verzií okien je možné vyrábať napr. hliníkové okná so skrytým krídlom MB-70US HI alebo studeno-teplú fasádu z profilov MB-70CW HI.
Tepelno izolačná schopnosť tohto okno - dverového systému je podstatne vyššia než u základných systémov hliníkových profilov. Je to dané kombináciou tepelných mostíkov a špeciálnych izolačných vložiek v centrálnej izolačnej komore. Tieto vložky vďaka nízkej hodnoty súčiniteľa prestupu tepla znižujú prúdenie tepla cez túto komoru. Centrálna poloha vložiek taktiež obmedzuje konvenciu a tepelné žiarenie hotových výrobkov.
Hliníkové okná a dvere vyrobené z profilového systému MB-70HI, podobne ako v prípade základného systému MB-70, môžu byť využívané ako v individuálnej zástavbe pre rodinné domy a menšie objekty ako aj v hliníkových fasádach, v prípadoch použitia ako výplň stĺpovo-priečkovej presklenej fasády je najvhodnejšie spojenie s fasádnym systémom so zvýšenou tepelnou izoláciou MB-SR50HI. Pri vchodových dverách je hliníkový prah taktiež vyrobený s tepelne prerušeným mostíkom a v centrálnej izolačnej komore je aj v tomto prípade izolačná vložka. Hliníkové okná, dvere, steny a priečky vyrobené profilového systému aluprof MB-70HI sú kategóriou medzi základným modelom MB-70 a vyšším modelom MB-86, kde je cena výrobku pozitívne primeraná vzhľadom na tepelno izolačné vlastnosti. S použitím špeciálnych gumených tesnení pri hliníkových oknách a hrubších sklách vieme dosiahnuť aj vynikajúce zvukovo izolačné vlastnosti.

Tento hliníkový okno - dverový systém je použitý aj na budove našej spoločnosti, pri oknách v kombinácii s nemeckým okenným kovaním WINKHAUS activPilot so skrytými pántami a s izolačným trojsklom. Všetky okná a dvere vyrábame na cnc obrábacom centre čím dosahujeme úroveň vysokej kvality samotných výrobkov.

 

Produkty

Hliníkové okná a fasády

Príslušenstvo k oknám

Hliníkové vchodové dvere

Interiérové a viacúčeľové dvere

Prístupové a kamerové systémy

Automatické dvere

Garážové brány

Priemyselné brány

Nakladacia technika

Pohony

Vysokotlakové čistenie vodou

Otryskávanie - pieskovanie

Vysokotlakové lakovanie

Elektrostatické lakovanie

Revízie zdvíhacích zariadení

CNC opracovanie profilov

Robotický manipulátor na sklá

Závesná prísavka na sklá

Nákladná doprava do 7 ton

Pracovné možnosti

Extranet