Hliníkové okná MB-70

Hliníkové okná a dvere zo systému MB-70 so zvýšenou izoláciou


Kovanie WINKHAUS s priznanými pántami

Hliníkové okná a vchodové dvere z profilového systému MB-70 sú moderné prvky stavieb so zvýšenou tepelnou izoláciou. Profilový systém MB-70 spĺňa všetký požiadavky tepelej izolácie podľa ČSN 73 0540. Systém 3-komorových profilov má súčiniteľ prechodu tepla Uf = 1,6–2,4 W/m2K podľa EN ISO 10077 (v závislosti na použitom príslušenstve a profiloch), čo sa dosahuje najmä vďaka PA izolátorom tvaru "omega" a 2-komponentnou stavbou centrálneho tesnenia. Okno - dverový systém MB-70 pre hliníkové okná a vchodové dvere alebo steny má vynikajúce technické riešenie a mohutný profil o hrúbke stien až 2 mm čo je oproti mnohým konkurenčným hliníkovým profilom výhoda. Naše hliníkové okná a vchodové dvere sú dodávané štandardne s kovaním WINKHAUS so skrytými pántami, čo je oproti konkurenčným dodávateľom výhoda, pretože na našich oknách sú pánty schované medzi rámom a krídlom okna. Preto naše hliníkové okná v uzavretom stave nešpatia s priznanými pántami a po osadení okna je medzi stenou a rámom okna dostatok miesta na omietnutie steny. K dispozícii sú rôzne farebné úpravy hliníkových profilov podľa RAL stupnice a niektoré odtiene aj v štrukturálnom prevedení farby, tak ako u všetkých hliníkových profilových systémoch ALUPROF. Naša spoločnosť Vám doladí s našimi oknami a dverami všetky potrebné detaily, ktoré sú dôležité v dnešnej modernej architektúre. Naše hliníkové okná a vchodové dvere Vám budú spĺňať nie len estetické požiadavky, ale zabezpečia vyššiu bezpečnosť, zvukovú ako aj izolačnú funkciu a to na mnoho rokov. 

Konštrukčná hĺbka profilov hliníkových okien je 79 mm (krídlo) a 70 mm (rám). Hĺbka profilov vchodových dverí je 70 mm (krídlo a rám). Tým sa dosiahne efekt jednoliateho povrchu z vonkajšej strany po zatvorení okien a v prípade dverí lícovanie povrchu krídiel a rámu. Nízka hodnota súčiniteľa prechodu tepla Uf je dosiahnutá použitím špeciálneho tepelného tesnenia a mostíka. Tepelný mostík "omega" z polyamidu spevneného skleným vláknom má šírku 34 mm v prípade okien a 24 mm v prípade vchodových dverí. Použitý tvar mostíka dáva profilu vyššiu tuhosť, uľahčuje odvodnenie a zabezpečuje dobrú tepelnú izoláciu. Tepelné vložky majú doplnkové tesnenie na spoji profilov a vložky a výstupy deliacich komôr na tri časti medzi vnútornými a vonkajšími profilmi. To všetko vylučuje ďalšie vyplnenie priestoru medzi vložkami polystyrénovými vložkami alebo polyuretánovou penou.

V systéme MB-70 sa môžu vyrábať hlinikove okná a vchodové dvere odolné proti vlámaniu, hliníkové okná so skrytým krídlom MB-70US alebo MB-70 Industrial, hliníkové okná s efektom ocele, používanými v prípade pamiatkových objektov a rôzne ďalšie verzie okien aj pre moderné projekty. Okno - dverový systém MB-70 pre okná a vchodové dvere tvorí tiež základ konštrukcie fasády tzv. "studeno-teplé" MB-70CW. Hliníkové okná, vchodové dvere, hliníkové steny a priečky v hliníkovom prevedení vyrobené zo systému MB-70 sú v ponuke našej firmy základným modelom a s doplnkovým sortimentom (parapety, žalúzie, sieťky proti hmyzu, špeciálne prahy pri dverách, kľučky, madľá, kovania) tvoria vyšší štandard, oproti konkurencii. Hliníkove okná a vchodové dvere vyrábané našou spoločnosťou sú dodávané na tuzemský a zahraničný trh ako prvotriedne výrobky, ktoré s ostatnými výrobkami ako sú garážové brány, pohony posuvných a krídlových brán, interierové výplne otvorov a protipožiarne dvere, steny, priečky tvoria kompaktný celok stavby. Naše hliníkové okná a dvere sú opatrené s kvalitnými viackomorovými PVC parapetnými profilmi spojené s oknom skrutkovaním a tento spoj vyplnený okrúhlym tesnením pre dosiahnutie čo najvyššej izolácie.

Všetky naše hliníkové okná a vchodové dvere vyrábame na veľmi spoľahlivom cnc obrábacom centre nemeckej spoločnosti elumatec, ktoré obrába naše hliníkové výrobky s maximálnou možnou presnosťou a tým sa tvoria v našej spoločnosti top výrobky.  

 

Produkty

Hliníkové okná a fasády

Príslušenstvo k oknám

Hliníkové vchodové dvere

Viacúčelové a interiérové dvere

Prístupové a kamerové systémy

Automatické dvere

Garážové brány

Priemyselné brány

Nakladacia technika

Pohony

Vysokotlakové čistenie vodou

Otryskávanie - pieskovanie

Povrchová úprava

Revízie zdvíhacích zariadení

CNC opracovanie profilov

Pracovné možnosti

Extranet