Protipožiarne automatické dvere MB-78EI

Protipožiarne automatické dvere MB-78EI


MB-78EI je moderný protipožiarny hliníkový systém na výrobu protipožiarnych automaticky posuvných a krídlových dverí s protipožiarnou odolnosťou EI15 až EI30 certifikované švajčiarskymi pohonmi TORMAX.

Konštrukcia je navrhnutá 3- komorových hliníkových profilov s prerušeným tepelným mostíkom a so stavebnou hĺbkou 78mm. Hliníkové profily sú vybavené rôznymi prvkami vrátane špeciálnych ohnovzdorných vložiek, ktoré zaisťujú požadovanú požiarnu odolnosť a to do triedy EI30. Do tohto systému aluprof MB-78EI, z ktorích vyrábame protipožiarne automatické dvere je možné zasklieť protipožiarne sklá v jednom zložení, alebo v zložení ako izolačné sklo hrúbky až 49mm. Systém bol odskúšaný v inštitúte Rosenheim, ktorý potvrdil vysokú spoľahlivosť a vysokú požiarnu ochranu pred ohňom. Všetky automatické protipožiarne dvere či už v posuvnom, alebo krídlovom prevedení sú navrhnuté s kvalitnými pohonmi švajčiarskej spoločnosti TORMAX, čo potvrdzujú aj naše rozsiahle referencie na celom území našej republiky, ale aj vo svete. Automatické dvere s pohonmi tormax zabezpečujú pre všetky budovy tam kde sú navrhnuté a osadené rozsiahle pohodlie, bezpečnosť a hlavne spoľahlivosť. Preto si dovoľujeme tvrdiť, že naše automatické dvere  patria do TOP kategórie dverí, o čom sa môžete aj osobne presvedčiť u našich zákazníkov.

Protipožiarne automatické dvere vyrábame z tohto systému v jednokrídlovom a dvojkrídlovom prevedení krídieľ. Požiarne automatické dvere ako aj ostatné naše hliníkové a oceľové výrobky vyrábame na kvalitných nemeckých cnc strojoch a preto sú výsledkom výstupu z výroby kvalitné a spoľahlivé výrobky pre konečného užívateľa.

Všetky naše protipožiarne dvere, požiarne okná, steny a požiarne automatické dvere sú certifikované na základe certifikátu č. SK04-ZSV-2357.

 
 
 

Produkty

Hliníkové okná a fasády

Príslušenstvo k oknám

Hliníkové vchodové dvere

Viacúčelové a interiérové dvere

Prístupové a kamerové systémy

Automatické dvere

Garážové brány

Priemyselné brány

Nakladacia technika

Pohony

Vysokotlakové čistenie vodou

Otryskávanie - pieskovanie

Povrchová úprava

Revízie zdvíhacích zariadení

CNC opracovanie profilov

Pracovné možnosti

Extranet