Protipožiarne dvere a steny MB-60E EI

Protipožiarne dvere a steny MB-60E EI


Protipožiarne dvere a steny vyrábané z profilového systému aluprof MB-60E EI je ekonomicky výhodnejšia rada systémov protipožiarnych dverí a stien do protipožiarnej triedy EI30, ktoré sú aj dymotesné. Oproti požiarnemu hliníkovému systému MB-78EI prináša niekoľko predností a výhod. Samotné hliníkové profily sú v pohľadových šírkach a stavebných hĺbkach subtilnejšie a tak požadujú menej priestoru na inštaláciu. Jednoduchšia konštrukcia hliníkových profilov pri výrobe a následnej montáži, ktoré tieto protipožiarne dvere, steny a priečky získavajú pre investora významnú finančnú úsporu oproti tradičným riešeniam.

Všetky protipožiarne hliníkové výplne otvorov (ako sú protipožiarne dvere, protipožiarne steny a okná, protipožiarne fasády, protipožiarne automatické dvere) opracovávame na cnc obrábacom centre od nemeckej spoločnosti elumatec čím zabezpečujeme pre našich klientov maximálnu presnosť našich požiarnych výrobkov v každom detaile. Všetky protipožiarne dvere, steny, fasády a protipožiarne automatické dvere vyrábame v akýchkoľvek veľkostiach, farebných prevedeniach a s rôznym vybavením príslušenstva podľa priania zákazníka. Krídlové protipožiarne dvere vyrábame v jednokrídlovom ako aj dvojkrídlovom prevedení, prípadne aj s nadsvetlíkmom a bočnými svetlíkmi, v rôznych farebných odtieňoch a s rôznou požiarnou odolnosťou. Jednokrídlové protipožiarne dvere sú vybavené so samozatváračom a pri dvojkrídlových dverách na želanie aj s koordinátorom zatvárania.

Protipožiarne dvere štandardne vyrábame so štetinovým tesnením na spodku krídla, alebo automatickým padacím prahom, čím zabezpečíme bezbarierovosť a ideálnu tesnosť. Kovania na protipožiarne dvere môžu byť v rôznych prevedeniach ako sú kľučky, madlá a panikové hrazdy. Protipožiarne dvere bránia šíreniu ohňa a preto podľa dĺžky času, ktorý má zabrániť jeho šíreniu ich vyrábame s rôznou protipožiarnou odolnosťou od 15 min. až 90 min. Ako výplň protipožiarnych dverí používame certifikované požiarne sklá od rôznych svetových výrobcov, alebo plné protipožiarne výplne, ktoré sú opatrené z vonku aj vnútra vo farebnom vyhotovení podľa priania zákazníka. Protipožiarne dvere sa v normálnom stave bez vzniku požiaru používajú ako štandardné krídlové dvere, ale v prípade požiaru musia zabezpečiť uzatvorenie otvoru, kde sú nato určené. Tieto protipožiarne dvere môžu byť už z výroby vybavené automatickým krídlovým otváračom, alebo už na nainštalované mechanické požiarne dvere vieme dodatočne automatizovať. Správne navrhnutým automatickým pohonom na tieto dvere a vybavením sa tieto mechanické protipožiarne dvere stávajú plne automatickými protipožiarnymi dverami s programovateľnými funkciami podľa želania zákazníka. Protipožiarne dvere inštalujeme po celom území Slovenskej republiky. Všetky protipožiarne konštrukcie dodávame pre našich zákazníkov v čo najvyššej možnej kvalite, aby plnili funkciu tepelnej izolácie, protipožiarnej vlastnosti ak treba tak aj zvukovej izolácie a v neposlednom rade aj dizajnu. 

Všetky naše protipožiarne dvere, požiarne okná, steny, fasády a protipožiarne automatické dvere sú certifikované na základe certifikátu č. SK04-ZSV-2357.

Technické parametre:

Protipožiarne dvere s maximálnym vyrobiteľným rozmerom krídla: šírka do 1393 mm, výška do 2354 mm

Protipožiarne dvere s maximálnou hmotnosťou krídla: do 120 kg

Priepustnosťvzduchu: trieda 2 (EN 12207:2001)

Vodotesnosť: trieda 3A (EN 12208:2001)

 

 

Produkty

Hliníkové okná a fasády

Príslušenstvo k oknám

Hliníkové vchodové dvere

Interiérové a viacúčeľové dvere

Prístupové a kamerové systémy

Automatické dvere

Garážové brány

Priemyselné brány

Nakladacia technika

Pohony

Vysokotlakové čistenie vodou

Otryskávanie - pieskovanie

Vysokotlakové lakovanie

Elektrostatické lakovanie

Revízie zdvíhacích zariadení

CNC opracovanie profilov

Robotický manipulátor na sklá

Závesná prísavka na sklá

Nákladná doprava do 7 ton

Pracovné možnosti

Extranet