Protipožiarne dvere a steny MB-78EI

Protipožiarne dvere a steny MB-78EI


Požiarny systém - MB-78EI

Protipožiarne dvere, steny, protipožiarne okná a protipožiarne automatické dvere posuvné či krídlové vyrábané z hliníkového profilového systému aluprof MB-78EI je moderný požiarny systém slúžiaci k výrobe spoľahlivých protipožiarnych dverí, stien a okien s požiarnou odolnosťou od 15min. až 120min. na ochranu ludí a majetku. Protipožiarne dvere a okná musia chrániť osoby a majetok a preto naša spoločnosť kladie vysoký dôraz na tieto požiadavky a vlastnosti dverí a okien. Všetky protipožiarne dvere, protipožiarne okná, či iné požiarne konštrukcie ľadia so všetkými našimy štandardnými hliníkovými prvkami (automatické dvere, okná, vchodové dvere, interierové priečky, fasády, garážové brány a steny) na budove či v nej, ak sú vyrábané a dodávané od našej spoločnosti. Hliníková protipožiarna profilová konštrukcia aluprof MB-78EI umožňuje vyrábať protipožiarne dvere, okná, steny a požiarne automatické dvere s nasledovnými parametrami:


1. protipožiarne dvere – požiarna odolnosť EI15 - EI90 (aj ako dymotesné dvere)
2. protipožiarne steny – požiarna odolnosť EI15 - EI60
3. protipožiarne automatické dvere – požiarna odolnosť EI15 - EI30

    (certifikované s automatickými pohonmi TORMAX)
4. protipožiarne okná - odolnosť EI15 - EI60

5. protipožiarne dvere - požiarna odolnosť EI120


Protipožiarne dvere, steny, protipožiarne okná a protipožiarne automatické dvere boli riadne certifikované (napr. IFT Rosehnheim, Fires Batizovce atd.) a v ponuke nájdete mnoho rôznych skiel (Swissflam, Contraflam, Polflam, Pyrobat, Promaglas atď.), kovanie a ďalšie príslušenstvo.
Protipožiarne dvere, okná či automatické dvere a iné požiarne konštrukcie vyrábame z hliníkových profilov s tepelne prerušeným mostíkom o šírke 34 mm a ohňovzdorných vložiek. Konštrukčná hĺbka týchto protipožiarnych profilov je 78 mm. Hliníkové profily, z ktorích sa protipožiarne dvere, okná, steny a protipožiarne automatické dvere výrábajú sú charakteristické nízkou hodnotou súčiniteľu prestupu tepla Uf. Systém umožňuje zasklenie všetkých typových ohňovzdorných skiel a plných výplní zodpovedajúcich triedy (hrúbka výplne 8–49 mm). Skúšky prevedené v Inštitúte techniky vo Varšave dokázali, že výrobky tohto protipožiarneho systému majú aj rovnako veľmi dobrú akustickú izoláciu. Protipožiarne dvere vyrábame v jednokrídlovom aj dvojkrídlovom prevedení podľa priania zákazníka aj s bočnými svetlíkmi, alebo nadsvetlíkmi. Protipožiarne automatické posuvné dvere vyrábame tiež v dvojkrídlovom ako aj jednokrídlovom prevedení vybavené s automatickými krídlovými pohonmi od švajčiarskej spoločnosti TORMAX, ktoré ponúkajú najvyššiu úroveň, pohodlie, komfort, veľmi tichý chod, bezpečnosť a v neposledmom rade spoľahlivosť pre našich klientov i veľkoodberateľov. Automatické pohony pre protipožiarne krídlové pohony predstavujú pre každého bezkonkurečne najlepšiu alternatívu v celosvetovom meradle. Naše protipožiarne automatické pohony sú také tiché, že si to ani nevšimnete, ak sa pri otváraní či zatváraní nepozeráte na dvere. Všetky protipožiarne dvere ako aj protipožiarne okná si zákazník vie zvoliť v rôznych farebných prevedeniach, aby esteticky zapadli do budovy, v ktorej budú plniť svoju funkciu, hlavne požiarnu. Protipožiarne automatické dvere taktiež vyrábame na mieru podľa požiadavky aj s bočnými svetlíkmi alebo nadsvetlíkmi v rôznych rozmeroch, v rámci dovolenom rozsahu podľa certifikátu. Tieto požiarne konštrukcie (protipožiarne dvere, steny, okná a automatické dvere) vieme vyrobiť a nainštalovať aj ako exterierové požiarne prvky, ktoré sú v takom prípade zasklené v kombinácii z interieru protipožiarne sklo a akékoľvek iné sklo z exteriéru (ako izolačné dvoj, alebo trojsklo). Všetky protipožiarne krídlové dvere sú vybavené aj samozatváračom od nemeckého výrobcu GEZE. Naše
 protipožiarne hliníkové konštrukcie, ako sú protipožiarne dvere, protipožiarne okná, protipožiarne steny, protipožiarne fasády, protipožiarne automatické dvere opracovávame na cnc obrábacom centre od nemeckej spoločnosti elumatec, čím zabezpečujeme pre našich klientov maximálnu presnosť našich protipožiarnych výrobkov v každom detaile opracovania.

Naše protipožiarne dvere, požiarne okná, steny, fasády a automatické dvere spĺňaju tie najvyššie nároky na bezpečnosť a požiarnu spoľahlivosť v rôznych budovách a objektoch ako sú letiská, polyfunkčné domy, rodinné domy, obchody, nákupné strediská, kúpaliská, hotely, lekárne atď. Tieto protipožiarne dvere vieme vybaviť rôznymi kvalitnými doplnkami ako sú napríklad: rôzne zámky s rôznymi požiarnymi panikovými funkciami, kľučky, madlá, samozatvárače, elektrické otvárače a zatvárače, automaticky výsuvné prahy atď. podľa priania klienta a možností obsiahnutých v certifikáte. Naše protipožiarne dvere vieme vybaviť aj ďalšími komponentami ako sú čítačka odtlačkov prstov, snímače bezdotykových kariet, kamery na rozpoznávanie tvárí, rôzne prístupové a dochádzkové systémy, atď.

Všetky naše protipožiarne hliníkové výrobky ako sú protipožiarne dvere, protipožiarne okná, steny, fasády a protipožiarne automatické dvere sú certifikované na základe certifikátu č. SK04-ZSV-2357.

 

Produkty

Hliníkové okná a fasády

Príslušenstvo k oknám

Hliníkové vchodové dvere

Interiérové a viacúčeľové dvere

Prístupové a kamerové systémy

Automatické dvere

Garážové brány

Priemyselné brány

Nakladacia technika

Pohony

Vysokotlakové čistenie vodou

Otryskávanie - pieskovanie

Vysokotlakové lakovanie

Elektrostatické lakovanie

Revízie zdvíhacích zariadení

CNC opracovanie profilov

Robotický manipulátor na sklá

Závesná prísavka na sklá

Nákladná doprava do 7 ton

Pracovné možnosti

Extranet