Protipožiarne dvere a steny MB-78EI

Protipožiarne dvere a steny MB-78EI


Požiarny systém - MB-78EI

Protipožiarne dvere a steny vyrábané z profilového systému MB-78EI je moderný požiarny systém slúžiaci k výrobe spoľahlivých protipožiarnych dverí a stien s požiarnou odolnosťou od 15min. až 120min. na ochranu ludí a mejatku. Protipožiarne dvere musia chrániť osoby a majetok a preto naša spoločnosť kladie vysoký dôraz na tieto požiadavky a vlastnosti dverí. Konštrukcia MB-78EI umožňuje vyrábať požiarne dvere, steny a požiarne automatické dvere s nasledovnými parametrami:


1. protipožiarne dvere – požiarna odolnosť EI15 - EI90 (aj ako dymotesné dvere)
2. protipožiarne steny – požiarna odolnosť EI15 - EI60
3. protipožiarne automatické dvere – požiarna odolnosť EI15 - EI30

    (certifikované s pohonmi TORMAX)
4. protipožiarne okná - odolnosť EI15 - EI60

5. protipožiarne dvere - požiarna odolnosť EI120


Protipožiarne dvere, steny a protipožiarne automatické dvere boli riadne certifikované (napr. IFT Rosehnheim, Fires Batizovce atd.) a v ponuke nájdete mnoho rôznych skiel (Swissflam, Contraflam, Polflam, Pyrobat, Promaglas atď.), kovanie a ďalšie príslušenstvo.
Protipožiarne dvere sú vyrobené s hliníkových profilov s tepelne prerušeným mostíkom o šírke 34 mm a ohňovzdorných vložiek. Konštrukčná hĺbka profilov je 78 mm. Profily týchto protipožiarnych dverí a stien sú charakteristické nízkou hodnotou súčiniteľu prestupu tepla Uf. Systém umožňuje zasklenie všetkých typových ohňovzdorných skiel zodpovedajúcich triedy (hrúbka výplne 8–49 mm). Skúšky prevedené v Inštitúte techniky budowlanej vo Varšave dokázali, že výrobky toho systému majú aj rovnako veľmi dobrú akustickú izoláciu. Protipožiarne dvere vyrábame v jednokrídlovom aj dvojkrídlovom prevedení podľa priania zákazníka aj s bočnými svetlíkmi alebo nadsvetlíkmi. Protipožiarne automatické dvere vyrábame tiež v dvojkrídlovom ako aj jednokrídlovom prevedení vybavené s pohonmi od švajčiarskej spoločnosti TORMAX, ktoré ponúkajú najvyššiu úroveň, pohodlie a bezpečnosť pre našich klientov. Všetky protipožiarne dvere si zákazník vie zvoliť v rôznych farebných prevedeniach, aby esteticky zapadli do budovy, v ktorej budú plniť svoju funkciu. Protipožiarne dvere vyrábame na mieru podľa požiadavky aj s bočnými svetlíkmi alebo nadsvetlíkmi v rôznych rozmeroch. Tieto požiarne konštrukcie vieme vyrobiť a nainštalovať aj ako exterierové požiarne prvky, ktoré sú v takom prípade zasklené v kombinácii z interieru požiarne sklo a akékoľvek iné sklo z exteriéru. Všetky protipožiarne krídlové dvere sú vybavené aj samozatváračom od nemeckého výrobcu GEZE. Naše
 požiarne hliníkové konštrukcie (ako sú protipožiarne dvere, protipožiarne steny, protipožiarne fasády, protipožiarne automatické dvere) opracovávame na cnc obrábacom centre od nemeckej spoločnosti elumatec čím zabezpečujeme pre našich klientov maximálnu presnosť našich požiarnych výrobkov v každom detaile. Naše protipožiarne dvere a požiarne steny spĺňaju tie najvyššie nároky na bezpečnosť a požiarnu spoľahlivosť v rôznych budovách a objektoch ako sú letiská, polyfunkčné domy, rodinné domy, obchody, nákupné strediská, kúpaliská, atď. Tieto protipožiarne dvere vieme vybaviť rôznymi kvalitnými doplnkami ako sú napríklad: kľučky, madlá, samozatvárače, elektrické otvárače a zatvárače, automaticky výsuvné prahy atď. podľa priania klienta a možností obsiahnutých v certifikáte.

Všetky naše protipožiarne dvere, požiarne okná, steny a požiarne automatické dvere sú certifikované na základe certifikátu č. SK04-ZSV-2357.

 

Produkty

Hliníkové okná a fasády

Príslušenstvo k oknám

Hliníkové vchodové dvere

Viacúčelové a interiérové dvere

Prístupové a kamerové systémy

Automatické dvere

Garážové brány

Priemyselné brány

Nakladacia technika

Pohony

Vysokotlakové čistenie vodou

Otryskávanie - pieskovanie

Povrchová úprava

Revízie zdvíhacích zariadení

CNC opracovanie profilov

Pracovné možnosti

Extranet