Pohony pre garážové brány

Pohony garážových brán: komfort a bezpečnosť pre Váš domov


Kto už rád vystupuje pri vetre alebo nečase alebo uprostred noci z auta len preto, aby si otvoril garáž. S pohonmi brán Hörmann máte vždy "voľný prejazd", pretože otvárate Vašu garážovú bránu a bránu do dvora rýchlo, komfortne a bezpečne s použitím ručného vysielača z auta. S komfortným a rýchlym pohonom SupraMatic, cenovo výhodným pohonom ProMatic ako aj ProMatic Akku, pohonom pre garáže bez elektrickej prípojky, ponúka Hörmann inovatívnu techniku pohonov.

 

Dlhodobé testy v reálnych podmienkach prispievajú k technicky vyzretým sériovým výrobkom v kvalite Hörmann. Z tohto dôvodu a vďaka vynikajúcim technickým riešeniam, ako aj nekompromisnému zabezpečeniu kvality získate vo firme Hörmann 5-ročnú záruku na pohony garážových a vjazdových brán Hörmann.* (podrobné podmienky záruky obdržíte v spoločnosti Arcus International, a.s).

 

Dvojsmerný a mimoriadne bezpečne zakódovaný rádiový systém BiSecur je považovaný za technológiu orientujúcu sa na budúcnosť na komfortné a bezpečné ovládanie garážových brán, vjazdových brán, svetla a pod. Funkcie ovládate pomocou ručných vysielačov v exkluzívnom dizajne. Mimoriadny komfort poskytuje kontrola polohy brány: po stlačení tlačidla uvidíte, či je Vaša brána otvorená alebo zatvorená.

 

Spoločnosť Hörmann ide dobrým príkladom. Od roku 2013 podnik pokrýva 40 % svojej spotreby energie z ekologicky vyrobeného prúdu a túto hodnotu bude kontinuálne rozširovať. Vďaka zavedeniu inteligentného a certifikovaného systému manažmentu energií sa súčasne každý rok ušetrí mnoho ton CO², ktoré sa tak nedostanú do ovzdušia. Spoločnosť Hörmann okrem toho ponúka výrobky pre ekologicky udržateľnú výstavbu. Viac informácií o ekologických aktivitách firmy Hörmann získate v prospekte „Myslíme ekologicky“.

 

 

 

Katalóg poskytuje obsiahle informácie a Váš partner Hörmann Vám prirodzene poradí individuálne.

 

 
 
 

Produkty

Hliníkové okná a fasády

Príslušenstvo k oknám

Hliníkové vchodové dvere

Interiérové a viacúčeľové dvere

Prístupové a kamerové systémy

Automatické dvere

Garážové brány

Priemyselné brány

Nakladacia technika

Pohony

Vysokotlakové čistenie vodou

Otryskávanie - pieskovanie

Vysokotlakové lakovanie

Elektrostatické lakovanie

Revízie zdvíhacích zariadení

CNC opracovanie profilov

Robotický manipulátor na sklá

Závesná prísavka na sklá

Pracovné možnosti

Extranet